Betternet (Chrome Eklentisi)

Sponsorlu Bağlantılar
2.2.3
Sponsorlu Bağlantılar

Chrome İçin Ücretsiz ve Sınırsız Yasaklı Sitelere Giriş Eklentisi

4.67/5, Toplam: 12 kişi

Google Chrome için Betternet Hackerlara karşı gizliliğinizi koruyan, IP adresinizi saklayan ve erişim kısıtlamaları olan web siteleri veya çevrimiçi hizmetlerin engelini kaldıran ücretsiz ve sınırsız VPN eklentisi/uzantısıdır. Yasaklı ve engellenmiş sitelere giriş yapmayı sağlar ve ayrıca IP adresini gizleyerek tüm tehlikelere karşı internet güvenliği imkanı sunuyor. Betternet eklentisi ile Chrome tarayıcısından herhangi bir kısıtlama ve engelleme olmadan tüm web sitelere erişim sağlayacaksınız.

Programın kullanımı kolaydır ve herhangi bir teknik uzmanlık gerektirmez. Sadece bir VPN bağlantısı başlatmak için “Connect (Bağlan)” düğmesine tıklayın ve internette gezinmeye başlayın. Herhangi bir yapılandırma ayarı yapmanız gerekmez. Betternet VPN tamamen ücretsizdir. Kayıt yoktur ve limitsiz kullanabilirsiniz.

Chrome için Betternet basit ve temel uygulama olmasına rağmen, kayıt yapmak ya da herhangi bir teknik detayları yapılandırmak zorunda kalmadan bir kolayca VPN bağlantısından faydalanabilirsiniz. Chrome’dan yasaklı sitelere giriş için ücretsiz bir VPN eklentisi arıyorsanız deneyebilirsiniz.

Betternet (Chrome Eklentisi) İçin Yorum Yap