Betternet

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Android için Ücretsiz VPN Uygulaması

3/5, Toplam: 1 kişi

Betternet android akıllı telefonlar ve tabletler için ücretsiz bir şekilde indirime sunulan kayıt işlemine gerek kalmadan kullanabileceğiniz bir VPN ’dir.

Betternet yasaklı sitelere ve uygulamalara giriş yapmanız için kayıt ve giriş yapma bir işlem istememektedir. En hızlı sunucu bağlantısını kullanarak tek tıklamayla kolayca dolaşın. Betternet VPN uygulaması ülkenizde girmenizin yasaklı olduğu her türlü yasaklı sitelere ve uygulamalara erişim imkanı sağlar. Facebook, Twitter,Youtube,Snapchat ve diğer sosyal ağların yasaklarını kaldırabilir ve devlet sansürlerini gözardı edebilirsiniz.

Betternet; devlet yada internet servis sağlayıcınız tarafından takip edilme kaygınız olmadan internette anonim sörf yapmanıza olanak verir. IP’niz değiştirilir ve kimse İnternet’teki aktivitelerinizi takip edemez.

Betternet halka açık wifi noktaları, hücresel veri ağları ve diğer halka açık lokasyonlara bağlıyken aygıtınızın bağlantısını güvenlik altına alır. Aynı bedava proxy gibi işler, hatta daha güvenlidir. Şifreniz ve kişisel verileriniz güvenlik altındadır ve hacker saldırılarına karşı korunursunuz.

Betternet İndir (Chrome)
Chrome için Ücretsiz VPN Eklentisi
Betternet İndir (Windows)
Windows PC için Yasaklı Sitelere Giriş Programı
Betternet İndir (iPhone / iPad)
iOS için Ücretsiz Yasaklı Sitelere Giriş Uygulaması
Betternet İndir (Android .APK)
Android için Betternet VPN APK Dosyası

Betternet Hakkında Yazılar

Betternet İçin Yorum Yap