BHD İndir (Android)

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

BHD: Android Ücretsiz HD Duvar Kağıtları Uygulaması

BHD

BHD, Android akıllı telefon ve tabletlere indirerek kullanabileceğiniz bir HD duvar kağıdı uygulamasıdır. Ücretsiz olarak indirebileceğiniz uygulama sayesinde sizde güzel, etkileyici ve değişik tarzdaki duvar kağıtlarını keşfedebilirsiniz.

Kolay kullanıma sahip olmasının yanı sıra modern tasarımı ile de dikkat çekmektedir. Uygulama giriş ekranından başlar ve duvar kağıtları arasından sizin beğendiğiniz duvar kağıtları arasından sevdiklerinizi kolay bir şekilde bulur ve kullanmanıza imkan sağlar. Uygulamanın ana ekranında ekranı sola kaydırın ve açılan menüler üzerinden duvar kağıtlarının en yenilerini, en popülerlerini, kategori şeklinde ve en favorilerine ulaşabilirsiniz. Yeni eklenen duvar kağıtlarını yeniler menüsünden, yıldız vererek beğendiklerinize favoriler bölümünden, başka kullanıcılar tarafından beğenilenlere popüler bölümünden ve geçmiş bölümde ise kendinizin beğenerek kullandığınız duvar kağıtları yer almaktadır.

Sizin en çok seveceğiniz bölüm ise inanıyorum ki kategoriler bölümü olacak. Çünkü bu bölümde ilginizi çekecek olan duvar kağıtları bulunmaktadır. Uygulamanın sağ üstündeki arama çubuğunu kullanarak isme veya kategoriye göre aramalar gerçekleştirerek de istediğiniz duvar kağıtlarını bulabilirsiniz. Ayrıca beğenmiş olduğunuz duvar kağıtlarının üzerine dokunarak, resimlere özel ekranın alt kısmında bulunan duvar kağıdı olarak ayarla yada indir seçeneklerini kullanabilirsiniz.

Uygulamanın özelliklerine bakacak olursak:

  • Ücretsiz
  • Yüzlerce HD duvar kağıdı
  • Yeni duvar kağıtları sürekli olarak eklenmektedir
  • Kullanımı kolay
  • Duvar kağıtlarını SD karta kaydedebilme
  • Duvar kağıtlarını hızlıca indirme
  • Farklı duvar kağıdı kategoriler

BHD İndir (Android) İçin Yorum Yap