Bilgisayar Programları, Uygulamaları Güncelleme Takip Programı

Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayar programlarını, uygulamalarını güncellemekte zorluk mu yaşıyorsunuz?

Bilgisayarımızda yüklü olan ve sonradan yüklediğimiz programlarda bunlara eklendiğinde artık bunların güncellemelerini takip etmek oldukça güç bir durum haline geliyor. Bazı programlar ki mesela CCleaner sonraki sürümü için otomatik şekilde bizi uyarmakta ve güncellemesini yapabilmekteyiz. Ancak bütün programlar böyle olmadığından takip etmekte oldukça zorluk yaşıyoruz.

İşte tam bu zaman da NeoSetup yardımcı olacak. Peki nedir NeoSetup ve nasıl çalışmaktadır?

bilgisayar-programlari-uygulamalari-guncelleme-takip-programi

Bilgisayarda yüklü olan programları güncelleyici

NeoSetup Windows için bir uygulama güncelleyici. Hızla güncelleştirmeleri algılar ve bir düğmeye tıklayarak onları yükler. Aynı zamanda en popüler Windows programlarının bir koleksiyon otomatik uygulama yüklemeleri gerçekleştirebilirsiniz.
Güncellemeler tespit ve kısa sürede çıktıkça size teslim edilir. Aynı anda birçok uygulama yüklerken NeoSetup da size zaman kazandırır. Basitçe yüklemek ve tek bir düğmeye tıklayın istediğiniz programları kontrol edin.

bilgisayar-programlari-uygulamalari-guncelleme-takip-programi

NeoSetup programı yükleme ve güncelleme olmak üzere iki farklı işlevsellik sunmaktadır. Tarayıcılar, mesajlaşma uygulamaları, programlar, ve daha fazlası için indirmek, yüklemek ve güncellemek için uygulamayı kullanabilirsiniz.

bilgisayar-programlari-uygulamalari-guncelleme-takip-programi

Güncellemesi gereken programlar ile ilgili size detaylı bir rapor sunmaktadır. Sizde bu detaylı raporda programları göreceksiniz. Sonra da gerekli yüklemeleri basitçe yapabilirsiniz.

Programı İndir

Bilgisayar Programları, Uygulamaları Güncelleme Takip Programı İçin Yorum Yap