Bilgisayardan iPhone’a Müzik, Video ve Fotoğraf Atma Programı

Sponsorlu Bağlantılar

iPhone telefonu kolayca yönetmek ve dosya transferi yapmak için yardımcı olacak bir çok ücretsiz araç mevcuttur. iDevice Manager ile Windows PC’den iPhone yönetmek mümkündür. iPhone 6 Plus, 6, 5S, 5C, 5, 4S, 4 mobil cihazlar ile bilgisayar arasında dosya aktarma ve yönetimi sağlamak için faydalı oalcak bir programdır.

iDevice Manager, bilgisayarınızdan kolayca iPhone içeriğini yönetebilirsiniz. Bu program ile, fotoğraf, film, müzik, metin mesajları, e-postalar ve hatta telefona kayıtlı kişileri kolaylıkla bilgisayarınıza aktarabilir, iPhone veya iPod içeriğini yedekleyebilirsiniz.

iDevice Manager İndir
Bilgisayardan iPhone Yönetme Programı

iDevice Manager, iPhone telefonlar için özellikle müzik atmak için ideal bir programdır. Zil sesi editörü sayesinde kendi zil seslerinizi MP3, WAV, AIFF ve M4A formatında oluşturabilir ve iPhone zil sesi yapabilirsiniz.

iphone-muzik-video-resim-atma

iPhone 5S, 5C, 5, 4S, 4, 3GS, 3G, 2G modelleri desteklenmektedir. iDevice Manager müzik transferi, SMS transferi, WhatsApp transferi, kişileri yönetme, takvim görüntüleme, zil sesi yapma, belgeleri upload etme, video indirme gibi pek çok özellikler sunmaktadır.

iDevice Manager İle Yapacaklarınıza Bir Kaç Örnek;

Müzik Transferi

iDevice Manager ile, iPhone, iPad veya iPod cihazlara sevdiğiniz müzikleri indirebilir ve bilgisayardan aktarabilirsiniz. Kolayca iTunes iDevice’dan şarkıları ekleyebilirsiniz.

SMS Transferi

iPhone telefondaki SMS, MMS ve iMessages bilgisayara aktarabilir ve yedekleyebilirsiniz. iPhone cihazda olduğu gibi konuşma baloncukları da aynı şekilde kaydedilir.

iphone-muzik-video-resim-atma-programi

WhatsApp Transferi

iPhone, iPad ve iPod Touch mobil cihazlardan bilgisayara WhatsApp mesajları indirebilir ve okuyabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp mesajları yerel bilgisayara veya ağ sürücüsüne, iDevice’dan video, fotoğraf ve diğer dosyaları transfer edebilirsiniz.

Videoları İndirme

iOS cihazlardaki videoları bilgisayara indirebilir ve bilgisayarınızda saklayabilirsiniz. Videoları oynatmak için QuickTime, Windows Media Player veya diğer herhangi bir video oynatıcı gibi harici bir program gereklidir.

iDevice Manager İndir

iDevice Manager, bilgisayardan iPhone telefona müzik, video, resim / fotoğraf atmak için kullanılabilecek en iyi programlardan biridir. Aşağıdaki bağlantı linkinden indirebilirsiniz.

iDevice Manager İndir
Bilgisayardan iPhone Yönetme Programı

Bilgisayardan iPhone’a Müzik, Video ve Fotoğraf Atma Programı” İçin Bir Cevap

  1. Merhaba,
    Bilgisayarıma programı kurdum. Iphone ile de online bağlantıyıda kurdum. Fakat PC den Telefona fotografları yüklememe izin vermiyor. Bunu nasıl çalıştıracağım. Foto yüklemelerini tel nasıl aktaracağım.
    İyi akşamlar

Bilgisayardan iPhone’a Müzik, Video ve Fotoğraf Atma Programı İçin Yorum Yap