BiP Messenger

Sponsorlu Bağlantılar
3.9.20
Sponsorlu Bağlantılar

Android Anlık Mesajlaşma Uygulaması

2.67/5, Toplam: 3 kişi

BiP Messenger Android akıllı cihaz sahipleri için geliştirilen ve sevdikleri ile istedikleri kadar mesajlaşmalarına izin veren Türkçe dil destekli bir iletişim uygulamasıdır.

BiP Messenger Turkcell tarafından geliştirilen ücretsiz bir anlık mesajlaşma uygulamasıdır. Bütün sevdikleriniz ile doya doya anlık mesajlaşın, sesli ve görüntülü görüşmeler gerçekleştirin. Fotoğraf, videolar, ses kayıtları ve metin mesajlarınızı eğlenceli çıkartmalar, emojiler kullanarak gönderin. Üstelik tüm bunları ücretsiz bir şekilde sınırsızca yapın. Tabi ki tüm bunları yapabilmeniz için İnternet bağlantısı gerekiyor. İnternet bağlantı kalitenize göre yapacağınız özellikle görüntülü görüşmeler de o kadar kaliteli olacak.

Mesajlaşırken ayarlayacağınız süreye göre ekranda yer alan mesajlar otomatik olarak kaybolur. Mevcut fotoğraflar içinden yada yeni çekeceğiniz bir fotoğrafı kullanıp CAPS’ler yapın ve gönderin. Teke tek mesajlaşabileceğiniz gibi toplu mesajlaşma özelliği de var. Nerede olursanız olun arkadaşlarınız ile konum paylaşımı yapın. Uygulamayı yalnızca Turkcell değil bütün operatör sahipleri kullanabilir.

BiP Messenger İndir (iPhone, iPad)
iOS için Ücretsiz Anlık Mesajlaşma Uygulaması

BiP Messenger Hakkında Yazılar

BiP Messenger İçin Yorum Yap