BİP Messenger

Sponsorlu Bağlantılar
3.9.20
Sponsorlu Bağlantılar

iOS için Ücretsiz Anlık Mesajlaşma Uygulaması

BiP Messenger iOS işletim sistemli iPhone, iPad ve iPod Touch akıllı cihazlara yükleyerek kullanabileceğiniz ücretsiz bir mesajlaşma uygulamasıdır. Bedava uygulamalardan olan BiP Messenger sevdikleriniz ile anlık olarak mesajlaşabilmenin yanı sıra görüntülü ve sesli olarak iletişim sağlamaya da izin vermektedir. Nerede olursa olsun aile, arkadaş ve diğer insanlar ile dilediğiniz gibi mesajlaşın. Türkçe dil desteği sunmaktadır.

Basit bir kullanıma sahiptir ve yüksek kaliteye sahip görüntülü sohbetler edebilirsiniz. Mesajlaşırken gelen bildirimler için bildirim sesi belirleyebilir, video gönderimleri yapmadan önce kesme gibi düzenleme işlemleri uygulayıp sonra gönderebilirsiniz. BİP uygulamasına özel çıkartmalar ile mesajlaşmayı daha da eğlenceli yapabilirsiniz.

Mesajlaşırken ayarlayacağınız süreye göre ekranda yer alan mesajlar otomatik olarak kaybolur. Mevcut fotoğraflar içinden yada yeni çekeceğiniz bir fotoğrafı kullanıp CAPS’ler yapın ve gönderin. Teke tek mesajlaşabileceğiniz gibi toplu mesajlaşma özelliği de var. Nerede olursanız olun arkadaşlarınız ile konum paylaşımı yapın. Uygulamayı yalnızca Turkcell değil bütün operatör sahipleri kullanabilir.

BiP Messenger İndir (Android)
Android Anlık Mesajlaşma Uygulaması

BİP Messenger Hakkında Yazılar

BİP Messenger İçin Yorum Yap