Bir Kısayol Tuşu İle Bilgisayardan Güvenli USB Disk Çıkarma

Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayardan USB flash diski çıkarmak için önce Donanımı Güvenle Kaldır simgesine tıklayıp ardından USB’yi bilgisayardan çıkarmamız gerekiyor. USB sürücüye ait bazı dosyalar açık olduğu zaman Windows aygıtı çıkarmaya izin vermez. Bu durumda ‘Donanımı Güvenle Kaldır’ USB diskin çıkarılmasını önleyecektir. Açık dosya ve klasörü tamamlamak veya kapatma işlemi için beklemek zorundasınız. USB flash belleği sürekli olarak bilgisayarı takıp çıkarmak için hızlı bir yol arıyorsanız yardımcı olacak bir programı sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyarım.

Bir Klavye Kısayol Tuşu İle USB Disk Çıkarma

USB Disk Ejector bu konuda size yardımcı olacak. Hızlı bir şekilde klavye kısayolu ile bilgisayardan USB cihazını çıkarmaya yardımcı olacak ücretsiz bir araçtır. USB Disk Ejector ile “Donanımı Güvenle Kaldır” işlemi artık sadece tek bir kısayol tuşuna veya fare tıklamasına bağlı olacak. USB Disk Ejector taşınabilir bir program olduğu için aynı zamanda diğer bilgisayarlarda kullanmak üzere çıkarılabilir USB flash bellek üzerinde saklayabilirsiniz. Program herhangi bir kurulum veya programı çalıştırmak için yönetim hakkı gerektirmez.

USB-Disk-Ejector-indir

USB Disk Ejector USB’den çalışan tüm programları kapatır ve daha sonra USB sürücüyü güvenli kaldırma için basit bir yardımcı programdır. USB sürücüyü güvenli olarak bilgisayardan çıkarmayı sağlar ve USB diski bilgisayardan çıkarmak ile eş değerdir. Program USB ve kart okuyucuları için konumlandırma ve çıkarma işlemini yapılandırmak için farklı ayarlar sunuyor.

usb-disk-ejector-ayarlar-

USB Disk Ejector tek bir tıklama ile USB sürücüsünü çıkarmadan yardımcı Hotkey/Kısatol tuşu özelliğini destekler. Bağlantı noktası, sürücü adı, sürücü harfi, sürücü etiketine göre kısayol tuşları yapılandırabilirsiniz.

usb-disk-ejector-kisayol-tusu-

USB diskler, hafıza kartları, flash sürücüler ve Firewire diskleri hızlı bir şekilde bilgisayardan güvenli bir şekilde çıkarabilirsiniz.

USB Disk Ejector İndir – Free Download

USB Disk Ejector programı XP, Vista, Windows 7, Windows 8 ve Windows 8.1 ile uyumludur. Aşağıdaki bağlantıdan programı indirebilirsiniz.

USB Disk Ejector İndir

Bir Kısayol Tuşu İle Bilgisayardan Güvenli USB Disk Çıkarma İçin Yorum Yap