BirdFont

Sponsorlu Bağlantılar
2.15.5
Sponsorlu Bağlantılar

MAC İçin Ücretsiz Font / Yazı Tipi Tasarım Programı

BirdFont for Mac vektör grafikleri oluşturmak ve TTF, EOT ve SVG yazı tipleri olarak kaydetmeyi sağlayan ücretsiz font/yazı tipi editörüdür. Her harf için vektör tasarım olanağı sağlayan çizim araçları ile sıfırdan kendi yazı tiplerinizi oluşturabilir veya harfleri takip edebilirsiniz veya SVG formatında yazı tipleri içe aktarabilir, kolayca üzerinde düzenleme yapabilirsiniz. Program ayrıca düzenleme için mevcut yazı tipi dosyaları açabilir.

BirdFont yazı tipi tasarım için boş bir alan sunuyor. Kullanımı kolaylaştırmak için işinize yarayacak olan tüm araçlar sağ kısımda toplanmıştır. Kolay ve hızlı bir şekilde font tasarımına başlayın ve kendi yazı tipinizi oluşturun.

BirdFont SIL Open Font Lisansı altında yazı tipleri oluşturabilirsiniz. Bu şekilde kullandığınız zaman sorunsuz bir şekilde ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

BirdFont programını Mac OS X 10.6 veya eski sürümleri için BirdFont 2.11.3 sürümünü alternatif linkten indirebilirsiniz.

admin Hakkında

Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Sizlere daha açıklayıcı bilgiler vermek için yazılım alanını tercih ettim. Blog yazıları, program, oyun, mobil uygulamalar ile ilgili faydalı bilgiler sunmak istiyorum. Umarım sizler için faydalı olur.

BirdFont İçin Yorum Yap