BitComet (Torrent)

Sponsorlu Bağlantılar
1.41
Sponsorlu Bağlantılar

Ücretsiz ve Türkçe Bittorrent İndirme Yöneticisi

BitComet (Torrent), Windows sistemler için ücretsiz ve Türkçe Bittorrent istemcilerden biridir. BitComet programını Torrent dosya olarak indirmek isteyenler için sunulmuştur.

Torrent dosya bulmak ve indirmek için iyi bir programdır. BitComet en popüler online dosya paylaşım protokolü ile uyumlu ücretsiz bir peer-to-peer dosya paylaşım programıdır. uTorrent ve Azureus gibi diğer Bittorrent istemcileri ile yarışmaktadır ama BitComet birden fazla protokol ve indirme hızlarını artırma desteği ile en istikrarlı istemcilerden biri olduğunu düşünüyorum.

İndirme işlemini durdurma, duraklatma ve devam ettirme seçenekleri ile dosya indirme işlemini kolayca yönetebilirsiniz. Aynı zamanda indirme işlemindeki dosyaları önizleme yapabilirsiniz.

Hızlı torrent dosya indirmek isteyenler açısından, BitComet belirli yüklemeler için öncelik ayarlamayı sağlar. Önceliğe göre, farklı dosyaları diğerlerinden daha hızlı almak için ayarlama imkanı sunar.

BitComet, ed2k, HTTP, FTP ve LTseed çeşitli protokoller üzerinden dosya indirme desteği vardır.

BitComet İndir
Ücretsiz ve Türkçe Bittorrent İndirme Yöneticisi

Bugüne kadar en gelişmiş dosya paylaşım istemcilerinden biri olan BitComet, birkaç farklı protokoller kullanarak mümkün olduğunca çok sayıda paylaşımlara erişerek daha hızlı dosya indirebilirsiniz. Aynı torrent dosyaları bulma yeteneğine sahiptir.

Son olarak, sistem kaynaklarından tam olarak yararlanmak için 64-bit işletim sistemlerini çalıştıran kullanıcılar için BitComet kendi programının 64 bit sürümünü sunuyor. Bilgisayarın daha uzun ömürlü kullanılması için BitComet akıllı disk önbelleği kullanır ve akıllıca disk parçalanmasını azaltır.

Herhangi bir kısıtlama olmaksızın p2p dosya paylaşım yazılımı olan BitComet (Torrent) Windows (32-bit ve 64-bit) işletim sistemleri için kullanılabilir.

MediaGet İndir (Windows)
Windows İçin Torrent Arama ve İndirme Programı

BitComet (Torrent) İçin Yorum Yap