Bitdefender Adware Removal Tool

Sponsorlu Bağlantılar
1.1.2.1610
Sponsorlu Bağlantılar

Windows İçin Bitdefender Adware Kaldırma Aracı

  • Araç çubuğu kaldırma.
  • Eklenti kaldırma.
  • Güçlü adware tarama.
  • Adware engelleme ve kaldırma.
  • Ücretsiz.

Bitdefender Adware Removal Tool for Windows, program, oyun, eklenti vb aracılığıyla Windows PC’ye bulaşan reklam yazılımları (adware) kaldırmak için ücretsiz programdır.

Bitdefender Adware Removal Tool, adware, kötü amaçlı hacker/korsan (hijacker) programları, istenmeyen uygulamaları, rahatsız edici araç çubukları ve diğer tarayıcı eklentileri kaldırmaya yardımcı olur. Program gizliden sisteme bulaşan reklam yazılımları tarar ve bulduklarını liste halinde size sunar. Kaldırmak istediklerinizi seçebilir, istediğiniz uygulamaların silinmesini belirleyebilirsiniz.

Bitdefender Adware Removal Tool anti-spyware ve anti-adware programı olarak kullanılabilir. Sisteme ve tarayıcıya bulaşmış olan, istenmeyen tüm zararlı yazılımları ve reklam yazılımlarını kaldırmayı sağlar. Bilgisayarınıza zarar verecek bu tarz uygulamaları engellemek ve kaldırmak için Bitdefender Adware Removal Tool iyi bir seçim olabilir.

Bitdefender Adware Removal Tool kurulum ve kullanımı ile ilgili blog yazımızı okuyabilirsiniz.

İstenmeyen araç çubukları, rahatsız edici eklentiler ve bilgisayara bulaşan tüm adware-spyware gibi reklam yazılımları engellemek ve kaldırmak için Bitdefender Adware Removal Tool yazılımını denemenizi tavsiye ederim.

Bitdefender Adware Removal Tool Hakkında Yazılar

Bitdefender Adware Removal Tool” İçin Bir Cevap

Bitdefender Adware Removal Tool İçin Yorum Yap