Bitdefender Antivirus Free Edition

Sponsorlu Bağlantılar
1.0.21
Sponsorlu Bağlantılar

Ücretsiz Bitdefender Antivirüs Programı

Bitdefender Antivirus Free Edition sistem tepsisinde çalışan ve gerçek zamanlı anti-virüs ve virüs saldırı koruması sunan ücretsiz antivirüs programı. Program ayrıca Windows sağ tıklama menüsü ile dosya için manuel tarama yapma imkanı sunar. Anlık koruma desteği ile virüslerin ve zararlı yazılımların sisteme bulaşmasını engeller. İnternetten indirdiğiniz dosyaları açmadan, program veya oyunları yüklemeden önce virüs taramasından geçirerek zararlı yazılımlardan koruma sağlayabilirsiniz.

Bitdefender Antivirus Free Edition bilinmeyen tehditleri tespit etmek için bulut tarama ve davranış analizi kombinasyonunu kullanır. Bu sayede en güncel tehditlere karşı sisteme korur. Saldırı tespit sistemi ile şüpheli davranışları engelleyerek sizi uyarır.

HTTP Tarama özelliği sayesinde kredi kartı işlemleri yaparken kimvlik avı dolandırıcılığına karşı kişisel bilgileri korur. Bitdefender Antivirus Free Edition güvensiz olan bağlantılara erişimi engelleyerek güvenli internet kullanımı sunar. İnternet güvenliği için faydalı araçlar içerir.

Anti-rootkit özelliği: Rootkit, hackerların bilgisayarınızın kontrolünü ele almak için genellikle kötü amaçlı, gizli bir yazılım türüdür. Bitdefender Antivirus Free Edition özel algılama teknoloji ile kötü amaçlı-zararlı yazılımları algılar ve engeller.

Bitdefender Antivirus ücretsiz sürümü anti-malware ve anti phishing, bulut tarama ve gerçek zamanlı koruma sunar. Daha üst özellikler için programın ücretli sürümünü satın almanız gerekir.

Bitdefender Antivirus Free Edition İçin Yorum Yap