BitDefender Antivirus

Sponsorlu Bağlantılar
2016
Sponsorlu Bağlantılar

Windows İçin Gelişmiş BitDefender Antivirüs Programı

BitDefender Antivirus Plus 2016, kolay kullanım sunan Windows sistemler için gelişmiş bir antivirüs programıdır. Virüslere ve zararlı yazılımlara karşı iyi koruma sağlamaktadır. Bilgisayarın performansını etkilemeden siber tehditleri defetmek için en iyi çözümlerden biridir. Kullanım kolaylığı, veri koruma da dahil olmak üzere internette kredi kartı ile yaptığınız alışverişlerde kişisel bilgilerinizi güvence altına almak ve gizliliğinizi korumak için yardımcı olacaktır.

BitDefender Antivirus Plus Windows 10 ile tam uyumludur. Bilinmeyen ve güncel tehditleri ortaya çıkarmak için yenilenen teknolojisi ile tam bir koruma sağlamaktadır. Virüsler, zararlı yazılımlar ve kimlik avı dolandırıcılığından korunmak için patentli makine-öğrenme algoritmaları kullanır.

Bitdefender gizliliğinizin yanı sıra cihazlarınızı korur. Ödüllü güvenlik teknolojileri tüm siber-tehditler, verileri çalmaya çalışan casuslar, tehlikeli malware can sıkıcı adware yazılımlara karşı koruma sağlar.

Bitdefender Antivirus, bağımsız laboratuarlar tarafından yapılan testlerde sürekli olarak kötü amaçlı yazılımları üstün performansla arar ve yok eder. Bitdefender, performansı, güvenliği artıran özellikler, kullanılabilirlik ve 7/24 teknik destek nedeniyle en iyi antivirüs yazılımıdır.

Bitdefender Antivirus Plus, Windows 10 bilgisayar sistemleri için en iyi antivirüs yazılımdır. Bağımsız değerlendirmelerin tüm alanlarında mükemmel bir puan almış, fidye koruması içermekte, temel antivirüs paketinin bir parçası olarak en fazla özellik ve araçlara sahip ve 24 saat müşteri desteği sunuyor.

admin Hakkında

Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Sizlere daha açıklayıcı bilgiler vermek için yazılım alanını tercih ettim. Blog yazıları, program, oyun, mobil uygulamalar ile ilgili faydalı bilgiler sunmak istiyorum. Umarım sizler için faydalı olur.

BitDefender Antivirus İçin Yorum Yap