BitDefender Internet Security 2016

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Windows 10 için İnternet Güvenlik Programı

Popüler İnternet güvenlik programlarından birisi olan BitDefender Internet Security 2016 programının bu yılki sürümü olarak karşımıza çıkmaktadır. Kullanımı kolay bir şekilde en iyi koruma ve en iyi performans sunan programlardan bir tanesidir.

BitDefender Internet Security 2016 Windows’sun son sürümü olan Windows 10 için son sürümünü indirebilirsiniz. Program 30 günlük bir deneme sürümü olarak karşımıza çıkıyor. İnternet güvenliği ve virüslere karşı Bilgisayarlar korumak için güvenlik programları şu anda vazgeçilmez bir durum olarak dikkat çekmektedir. Kişisel dosyaların yanı sıra işimiz ile ilgili olarak da gizli dosyalarımızın güvenliği oldukça önemlidir.  Aynı zamanda çocukların online olarak oynadıkları oyunlar vs için gizlice iki yönlü Güvenlik Duvarı ile özel bilgilere yetkisiz erişimlerini engeller.

Web’de dolaşırken tıklanan herhangi bir sayfadan veya indirmek için program ararken istenmeyen sorunlar ile karşılaşabiliyoruz. Virüs, malware ve daha fazlası. Meraklı gözlerden korumamız gereken dosyalarımız ve daha fazlası. BitDefender Internet Security 2016 tüm bunları ve daha fazlasını sizin için yapmakta ve yapılacak olan saldırılara karşı her türlü bilginiz için güvenlik duvarı görevini üstlenmektedir.

BitDefender Internet Security 2016 İçin Yorum Yap