BitDefender Internet Security

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Windows için Popüler İnternet Güvenlik Programı

BitDefender Internet Security 32 bit ve 64 bit Windows Bilgisayarlar için 30 günlük bir deneme sürümü ile kullanabileceğiniz bir güvenlik uygulamasıdır.

Bilgisayar teknolojisi hemen her evde kullanılan bir teknoloji haline geldi. Bilgisayar kullanılan yerlerde İnternet bağlantısı da mecburi bir hal olarak karşımıza çıkıyor. Bunların yanı sıra bir diğer önemli husus da Bilgisayar ve İnternet güvenliğidir. Özellikle bilgi sahibi fazla olmayan kişiler ve çocuklar tarafından kullanılan Bilgisayarlar hacker ve virüs gibi benzeri sorunlar ile daha çok karşılaşıyor.

BitDefender Internet Security hem siz hemde aileniz için İnternet kullanırken güvenlik duvarı görevini üstlenerek herhangi bir sorunla karşılaşmanıza engel olmaktadır. Gizli dosyalarınızı meraklı gözlerden, Bilgisayarınızı da virüs, malware gibi kötü yazılımlar karşısında güvende tutabilirsiniz. E-posta ve anlık mesajlaşmaları tarar. Online işlemlerinizi takip edebilecek olan spyware gibi programları engelleyerek, kimliğinizi koruyarak rahat bir şekilde İnternet’de dolaşmanızı sağlamaktadır.

BitDefender Internet Security İçin Yorum Yap