Bitdefender Mobil Güvenlik ve Antivirüs

Sponsorlu Bağlantılar
Son Sürüm
Sponsorlu Bağlantılar

Android Ücretsiz Mobile Güvenlik ve Virüs Uygulaması

1.5/5, Toplam: 2 kişi

Akıllı telefon kullanıcıları için Antivirüs ve Mobile güvenlik programları mutlaka cihazda bulunması gerekmektedir. Bitdefender Mobile Security ve Antivirus programıda bunlardan birisidir.

Bitdefender Mobile Security ve Antivirus popüler mobile koruma ve antivirüs programlarından bir tanesidir. Ücretsiz olan program mobile cihazlarınızı virüslere karşı koruyarak güvenli bir koruma sistemi sunar. Bitdefender Mobile Security ve Antivirus sayesinde kötü bir şekilde cihazı kullanmak ve davetsiz misafirlere karşı Pin kodlu bir güvenlik katmanı ile en veri duyarlı uygulamalarınıza güvenlik sağlamış olursunuz.

Gizlilik Danışmanı özelliği ile uygulamaların kişisel verilerinizi nasıl kullandığını görebilir ve gizliliğinizi daha iyi bir duruma getirebilirsiniz. Programı 2 haftalık bir deneme sürümü olarak kullanabilir ve 2 haftadan sonra yıllık $9.95 dolar gibi küçük bir ücret ödeyerek kullanabilirsiniz.

Uygulama ile kötü yazılımlara karşı cihazınızı koruma altına alacaksınız. Gizlilik danışmanı sayesinde cihazınızda yüklü olan uygulamaları nasıl kullandığını ve kişisel bilgi kullanımlarını size gösterir. Web sitelerini açtığınızda gerçek zamanlı koruma sağlar. Herhangi bir İnternet ortamında iken Bitdefender Web Panosundan Android tabanlı cihazınıza SMS komutları gönderebilir, kilitleyebilir, takip edebilir ve silebilirsiniz. Daha fazla özelliği sayesinde başarılı bir program olduğunu söyleyebiliriz.

Bitdefender Mobil Güvenlik ve Antivirüs İçin Yorum Yap