BitDefender Total Security 2015 İndir

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
5/5, Toplam: 1 kişi

BitDefender Total Security 2015: Antivirüs ve Güvenlik Programı

BitDefender Total Security çeşitli sistem bakım ve ayarlama özellikleri ile birlikte bir antivirüs koruması, spyware ve kimlik avı koruması, kişisel güvenlik duvarı, ebeveyn denetimleri ve spam filtreleme içeren komple bir güvenlik paketidir. BitDefender Total Security kimlik avı, kimlik hırsızlığı, zararlı yazılım indirme ve daha fazlası dahil olmak üzere tüm internet güvenlik tehditlerine karşı kapsamlı bir koruma sağlar.

BitDefender Total Security Türkçe dil desteği ile kolay bir kullanım sunmaktadır. Ayrıca, anlık ileti konuşmaları şifrelemek, kişisel dosyalarınızı korumak ve dahili dosya temizleme ile hassas dosyayı kalıcı olarak silme aracıda içerir. BitDefender Total Security aynı zamanda gelişmiş kullanıcılar için kendi kendine öğrenme modu ve kural tabanlı esneklik sunan tam özellikli bir güvenlik duvarı içerir.

BitDefender Total Security ayrıca, uygunsuz içerik, birkaç bilgisayar ayarlama araçları, güvenli dosya paylaşımı, internet kullanımını sınırlama ve filtrelemeye izin veren ebeveyn denetimleri ve daha fazla araç barındıran komple bir set içerir.

BitDefender Total Security  ICSE, WestCoast Labs, VirusBulletin laboratuvarlar tarafından onaylanmıştır. Her zaman tartışılacak olsa da, BitDefender Total Security pek büyük firmalar ve uzman kullanıcılar tarafından en iyi antivirüs ve güvenlik programı olarak görülmektedir.

Deneme Sınırlamaları: Hiçbir sınırlama olmadan 30 günlük deneme sürümüdür.

BitDefender Total Security – Ekran Görüntüsü

bitdefender-total-security-indir-

BitDefender Total Security 2015 İndir” İçin Bir Cevap

BitDefender Total Security 2015 İndir İçin Yorum Yap