BlackBerry Desktop Software

Sponsorlu Bağlantılar
7.1.0 B42
Sponsorlu Bağlantılar

Windows Bilgisayardan BlackBerry Kontrol Etme Programı

5/5, Toplam: 1 kişi

BlackBerry Desktop Software 7.1 (BlackBerry Desktop Manager) yazılımı, Windows bilgisayardan BlackBerry telefonları kontrol etmek, yönetmek için ücretsiz ve Türkçe bir programdır. Tam bir senkronize sağlayarak BlackBerry uygulamaları yönetme ve daha bir çok işlemi yapmanızı sağlar. BlackBerry Desktop Software PC üzerinde akıllı telefonunuza ajanda, müzik ve medya dosyalarını senkronize etmeyi sağlar.

Dahili BlackBerry medya senkronize: En sevdiğiniz ortam dosyalarınızı BlackBerry akıllı telefonunuza ve akıllı telefonunuzdan aktarın. Masaüstü iTunes veya Windows Media dosyalarınızı aktarın ve müziğinizi, fotoğraflarınızı ve videolarınızı gittiğiniz her yerde yanınızda taşıyın.

Uygulamaları Kolayca Yönetin: En sık kullandığınız veya çok sık kullanmadığınız uygulamaları BlackBerry akıllı telefonunuzda saklayın. Uygulamalar, oyunlar ve daha fazlasını ekleyin veya silin.

Akıllı telefon yazılımını güncelleyin: BlackBerry akıllı telefon yazılımınızın güncel ve güncellemeler olduğunda size hatırlatma yapan otomatik uyarılar ile sorunsuz bir şekilde çalışır halde olmasını sağlayın.

Ajandanızı eşitleyin: BlackBerry Masaüstü Yazılımı, Microsoft Outlook1, Windows Calendar, IBM Lotus Notes ve Yahoo! ile uyumludur. Ajanda bilgilerinizin her zaman eşitlenmiş olmasını sağlayın, böylece hiçbir konuyu atlamazsınız.

Akıllı telefonlar arasında geçiş yapın: Yeni bir BlackBerry akıllı telefona mı geçiyorsunuz? Bir BlackBerry akıllı telefondan bir diğerine geçmek için cihaz değiştirme sihirbazını kullanın.

BlackBerry Desktop Software 7.1 ile artık BlackBerry yönetimi daha kolay olacak.

BlackBerry Desktop Software İçin Yorum Yap