BleachBit 1.4 İndir

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

İnternet Geçmişi ve Sistem Parçaları Temizleme Programı

BleachBit tarayıcı önbelleği, çerezler, son kullanılan belgeler, geçici dosyalar, arama geçmişi ve çok daha fazlası dahil olmak üzere, internet tarama ve sistem parçaları, geniş bir yelpazede silmek için kullanabileceğiniz bir dijital dosya parçalayıcı programdır. Basitçe kategorize menü ağacında temizlemek istediğiniz öğeleri işaretleyin ve simüle etmek için veya gerçek temizlik yapmak için düğmesine tıklayın.

Program tüm popüler tarayıcılar gibi üçüncü parti uygulamalar (medya oynatıcılar, e-posta programları, haberciler vb) geniş bir yelpazede destekler. Dosyaya öğütmeye ek olarak, BleachBit sabit disk boş alanı artırmak için diğer uygulamalar tarafından silinen dosyaların izlerini gizlemek için temizleme yapar.

İsteğe bağlı bir komut satırı arayüzü, .ini dosyası üzerinden XML yapılandırma ve özelleştirilebilir temizlik eylemleri içerir.

Linux ve Windows sistemleri için tasarlanan BleachBit, Firefox, Internet Explorer, Adobe Flash, Google Chrome, Opera, Safari tarayıcı geçmişini temizler.

BleachBit – Ekran Görüntüsü

bleachbit-

BleachBit 1.4 İndir İçin Yorum Yap