Blender

Sponsorlu Bağlantılar
2.79
Sponsorlu Bağlantılar

Ücretsiz 3D Modelleme, Grafik Tasarım ve Çizim Programı

Blender animasyonlu filmler, görsel efektler ve oyunlar yapmak için kullanılan tamamen ücretsiz ve açık kaynak 3D bilgisayar grafik tasarım ve çizim programıdır. Blender; 3D modelleme, yapı, donanım ve arayüz, sıvı ve duman simülasyonu, parçacık simülasyon, animasyon, hareket eşleşmesi, kamera izleme, işleme, video düzenleme ve birleştirme özellikleri içerir. Ayrıca dahili bir oyun motoru vardır.

Blender, Windows, Mac ve Linux platformları için bir 3D grafik tasarım ve çizim yazılımı veya içerik paketidir.

Blender modelleme, stiller, parçacık ve diğer simülasyonlar, video oyunları, animasyon filmler ve görsel efektler içeren etkileşimli 3D uygulamalar oluşturma yazılımıdır. Ayrıca çapraz platform birlikte çalışabilirlik, genişletilebilirlik ve sıkıca entegre edilmiş iş akışı sağlar.

3D içerik oluşturmak için Blender, geniş bir yelpazede gerekli araçlar sunuyor. Ayrıca, Blender gerçekçi bir çok gelişmiş simülasyonlar araçları içerir. Uygulamalar değiştirici-tabanlı modelleme araçları, güçlü karakter animasyon araçları, düğüm tabanlı malzeme ve oluşturma için tasarlanmış ücretsiz 3D modelleme uygulamaları arasında en iyilerinden biri olarak kabul edilebilir.

3D modelleme, animasyon oluşturmak, grafik tasarım ve çizim yapmak için kullanabileceğiniz en iyi ücretsiz programlardan birisi olan Blender yazılımı iyi bir seçim olabilir.

Blender İçin Yorum Yap