Block Craft 3D

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

iOS Ücretsiz İnşaat Simülasyon Oyunu

5/5, Toplam: 3 kişi

Block Craft 3D : Building Simulator Game for free 2016 yapımı olup 3D şehirler, binalar, köyler kurmanıza yardımcı olacak ücretsiz bir inşaat simülasyon oyunlarından bir tanesidir. Oyun yapı itibari ile popüler oyunlardan birisi olan Minecraft oyununu anımsatıyor. Türkçe dil destekli olduğundan oyunu rahatlıkla oynayabilirsiniz.

Block Craft 3D oyununda bloklar yardımıyla 3D şehirler inşa edebilmeniz için her türlü materyal mevcut halde sizi bekliyor olacak. En iyi şehir, köy, binalar yada aklınıza gelen her türlü ve en iyi konstrüksiyonlarınızı inşa etmeye başlayın. iOS işletim sistemli iPhone, iPad ve iPod Touch akıllı cihazlar üzerinden oynayabileceğiniz Block Craft 3D arkadaşlarınız ile karşılıklı olarak birbirinizin kurduğu şehirleri kontrol edebilir, eksikleri tamamlama da yada daha iyisini yapmada karşılıklı yardımcı olabilirsiniz.

Oyunu ister çevrim içi ister çevrim dışı olarak oynayabilirsiniz. Kuracağınız şehrinizi online olarak Dünyanın her yerinden oyuncuların beğenisine sunabilir ve nasıl bir yapımcı olduğunuzu herkese göstermiş olursunuz. Dünyada milyonlarca oyuncu tarafından büyük bir beğeni ile oynanmaktadır ve sizinde beğeneceğiniz düşünüyorum.

Block Craft 3D İndir (Android)
Android Türkçe İnşaat Simülasyon Oyunu

Block Craft 3D Hakkında Yazılar

Block Craft 3D İçin Yorum Yap