BlueStacks

Sponsorlu Bağlantılar
3.50.52
Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayarda Android Uygulama ve Oyunları Çalıştırma

4.06/5, Toplam: 69 kişi

Android, mobil işletim sisteminde en popülerdir. iOS ile Android arasında büyük rekabet olsa da, Android kullanım açısından iOS işletim sistemine göre daha iyidir. Bu nedenle, akıllı telefon alanlar Android işletim sistemli olmasına daha çok özen gösteriyor. Android üzerinde kullanılan uygulamalar ve oynanan oyunlar keyif vericidir. Özellikle Android oyunları bilgisayar üzerinde oynamak isteyen milyonlarca kullanıcı var.

Android uygulamaları ve oyunları bilgisayar üzerinde kullanabilmenizi sağlayacak ücretsiz olarak sunulan “BlueStacks programını deneyebilirsiniz. “BlueStacks 3″ programı Android telefon üzerindeki uygulama ve oyunları Windows veya MAC bilgisayar üzerinde kullanabilmenizi sağlar. Bu alandaki en iyi program diyebiliriz.

BlueStacks güncellenmiş sürümlerinde Pokemon Go oyununu da bulacaksınız.

BlueStacks programı nasıl kullanılır;

İlk önce “BlueStacks programını bilgisayarınıza yükleyin ve çalıştırın. Daha sonra Android telefonu bilgisayara ara kablosu ile bağlayın. BlueStacks 3 programı Android telefonu algılayacak ve tüm uygulama ve oyunları bilgisayar üzerinde gösterecektir. Anında entegre olarak eşitleme sağlar. Bundan sonra yapmanız gereken istediğiniz uygulama veya oyunu seçmek.

Bilgisayar üzerinde, Android telefonda nasıl oynuyorsanız öyle oynayacaksınız. Bilgisayar üzerinde kullanımı tabi ki daha eğlenceli ve kolay olacaktır. Bilgisayar üzerinde Android telefondaki tüm uygulamaları çalıştırmak ve oyunları oynamak için BlueStacks mükemmel bir seçimdir.

BlueStacks 3 ile ilgili sıkıntı yaşayan arkadaşlar olmuş. Dilerseniz aşağıdaki bağlantıdan BlueStacks eski sürümünü indirebilirsiniz.

BlueStacks Hakkında Yazılar

admin Hakkında

Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Sizlere daha açıklayıcı bilgiler vermek için yazılım alanını tercih ettim. Blog yazıları, program, oyun, mobil uygulamalar ile ilgili faydalı bilgiler sunmak istiyorum. Umarım sizler için faydalı olur.

BlueStacks” İçin 30 Cevap

  1. bluestacks 2 degildir işallah..aşırı derece baglı kendi içinde bile hareketler donmalı oluyor..bide oyunu düşünün nasıl oynandıgını.ben 2 si çıkmadan önceki sürümünü arıyorum..

  2. denicem eski sürümü kaç gündür arıyorum bir bullamadım şimdi bunu indircem inşallah olur olursa teşekkürler

    allah razı olsun genede

    ….

  3. EğlenmeK İçiN :D

    Oh be ne rahatladım , kaç site varsa baktım da bulamadım eski sürümü. Bluestacks 2 gınağa getirdi artık, eski bs mi özledim. TEŞEKKÜRLER TAMİNDİRİYO.COM

BlueStacks İçin Yorum Yap