BlueStacks

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Mac bilgisayarda Android uygulama ve oyunları çalıştırma

3/5, Toplam: 2 kişi

Android, mobil işletim sisteminde en popülerdir. iOS ile Android arasında büyük rekabet olsa da, Android kullanım açısından iOS işletim sistemine göre daha iyidir. Bu nedenle, akıllı telefon alanlar Android işletim sistemli olmasına daha çok özen gösteriyor. Android üzerinde kullanılan uygulamalar ve oynanan oyunlar keyif vericidir. Özellikle Android oyunları bilgisayar üzerinde oynamak isteyen milyonlarca kullanıcı var. Android uygulamaları ve oyunları bilgisayar üzerinde kullanabilmenizi sağlayacak ücretsiz olarak sunulan “BlueStacks” programını deneyebilirsiniz. “BlueStacks” programı Android telefon üzerindeki uygulama ve oyunları Windows veya MAC bilgisayar üzerinde kullanabilmenizi sağlar. Bu alandaki en iyi program diyebiliriz.

BlueStacks programı nasıl kullanılır; İlk önce “BlueStacks” programını bilgisayarınıza yükleyin ve çalıştırın. Daha sonra Android telefonu bilgisayara ara kablosu ile bağlayın. BlueStacks programı Android telefonu algılayacak ve tüm uygulama ve oyunları bilgisayar üzerinde gösterecektir. Anında entegre olarak eşitleme sağlar. Bundan sonra yapmanız gereken istediğiniz uygulama veya oyunu seçmek. Bundan sonra, bilgisayar üzerinde, Android telefonda nasıl oynuyorsanız öyle oynayacaksınız. Bilgisayar üzerinde kullanımı tabi ki daha eğlenceli ve kolay olacaktır. Bilgisayar üzerinde Android telefondaki tüm uygulamaları çalıştırmak ve oyunları oynamak için BlueStacks mükemmel bir seçimdir.

admin Hakkında

Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Sizlere daha açıklayıcı bilgiler vermek için yazılım alanını tercih ettim. Blog yazıları, program, oyun, mobil uygulamalar ile ilgili faydalı bilgiler sunmak istiyorum. Umarım sizler için faydalı olur.

BlueStacks İçin Yorum Yap