BluffTitler DX9

Sponsorlu Bağlantılar
13.0.0.3
Sponsorlu Bağlantılar

3D Video Efektleri Hazırlama Programı

BluffTitler DX9 3D video efektleri oluşturma, render ve hazırladığınız 3D videoları oynatmak için imkan sağlayan gelişmiş bir Windows masaüstü uygulamasıdır. BluffTitler DX9 yazılımı Türkçe dili desteklemektedir. Bu sayede daha kolay bir şekilde kullanabilirsiniz.

3D yazılar ve resimler ile sevdiklerinize sürpriz yapın veya web site ziyaretçilerinizi etkilemek 3D görüntüler hazırlayın. Etkileyici sunumlar hazırlamak için mükemmel araçlar sunmaktadır. BluffTitler DX9 videolarınıza 3D efektler eklemek için kolay ve ekonomik bir programdır. Piyasada mevcut olan ücretli programlara nazaran daha uygun olacaktır.

BluffTitler DX9 gerçek zamanlı olarak animasyonlar oluşturmak için 3D oyun teknolojisini kullanır. Hazırladığınız 3D animasyonları video olarak çok hızlı ve kolay bir şekilde kaydedebilirsiniz. Videoya 3D efekt, yazı eklemek için iyi bir seçim olacaktır.

Video eğitimleri yardımı ile kullanımını daha çabuk öğrenebilir ve püf noktalar yakalayabilirsiniz. Aşağıdaki video eğitimleri izleyebilirsiniz.

Yüzlerce hazır şablonlar kullanarak işlemleri daha hızlı hale getirin. Karmaşık 3D render teknikleri kullanımı kolay efektler olarak sunulmaktadır.

Sizde BluffTitler DX9 ile videolara 3D efektler vermek ve 3D animasyonlar oluşturabilirsiniz. Hemen ücretsiz deneme sürümünü indirebilirsiniz.

BluffTitler DX9 İçin Yorum Yap