BMW M3 Challenge

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Ücretsiz BMW M3 Coupé Araba Yarışı Oyunu

3/5, Toplam: 5 kişi

Ücretsiz araba yarışı oynamak isteyenler için harika bir oyun. “BMW M3 Challenge”, tamamen ücretsiz olarak sunulan ücretsiz bir yarış oyunudur. V8 yüksek devirli motoru ile, harika bir oyun deneyimi yaşayacaksınız. BMW M3 Coupé arabası ile yarışıyorsunuz ve sürüş keyfinin sınırlarını zorlayacaksınız. Oyuna başladığınız zaman bir zorlanacaksınız. Arabanın kontrolünü sağlamak başlangıç için zor olacak ama zamanla, acemiliği üzerinizden atacaksınız.

“BMW M3 Challenge” oyunun en çok sevdiğim tarafı, BMW M3 Coupé arabasının motor sesidir. Özellikle kaliteli bir ses sistemi ile oyun oynadığınız zaman, sanki gerçekmiş gibi hissedeceksiniz. 8.300 devir güçlü motorun sesi ile yarışmak gerçekten de keyif verici.

BMW M3 Challenge oyunu bilgisayara yükleyip, yükleme dosyasını çalıştırın. Kurulumu yaptıktan sonra oyun açılacak ve ilk olarak acemiliği üzerinizden atmanız için yarış pistinde çalışma yapmanız gerekiyor. Daha sonra test sürüşü için kendinizi deneyin ve bir önceki seviyenizi daha üst seviyelere çıkarmaya çalışın.

BMW M3 Challenge oyunu oyna

Ücretsiz oyun 4 farklı yarış keyfi sunuyor. Dilerseniz test sürüşü yapabilir, zaman karşı yarışabilir, hafta sonu yarışlarına katılabilir veya çok oyunculu (multiplayer) yarışı yapabilirsiniz. “BMW M3 Challenge”, BMW resmi oyunudur. Kullanıcılar için tamamen ücretsiz olarak sunulmaktadır. Ayrıca BMW M3 Coupé arabasının rengini veya jantlarını kendi zevkinize göre değiştirebilirsiniz.

Hem bilgisayarda oynamak hem de online multiplayer olarak rakiplere karşı oynamak için “BMW M3 Challenge” oyunu denemenizi tavsiye ederim. 345 MB’lık dosya boyutu da, bilgisayarınızı zorlamayacaktır. Canınız sıkıldığı zaman zaman karşı yarış yapabilirsiniz veya sürüşünüzü diğer oyunculara karşı denemek istiyorsanız multiplayer veya hafta sonu yarışları ile yapabilirsiniz. Grafikleri ve kontrolü ile gerçek bir sürüş keyfi sunuyor.

BMW M3 Challenge İçin Yorum Yap