BMX Boy

Sponsorlu Bağlantılar
Son Sürüm
Sponsorlu Bağlantılar

Android Ücretsiz Bisiklet Oyunu

BMX Boy Skater Boy kayakay oyununun oyun yapısına benzeyen ve ücretsiz olan bir platform oyunudur. BMX Boy oyununu Skater Boy oyunundan ayıran özellik ise onda oynadığınız aracınız kaykay iken bunda ise bisiklet ile yarışacaksınız. Tabi oyunu oynarken eğlenceli vakit geçirmeniz için basit bir oynanış şekli sunulmaktadır.

BMX Boy ilerlemeli bir oyundur. Oyunda kahramanımız küçük bir çocuktur. İlk önce yarışa başlamanız için başlangıç çizgisinde bekliyorsunuz ve işaretle yarışa başlıyorsunuz. Yarışırken nerede olduğunuzu bilmek için ekranın sol tarafında bir çizgi bulunmaktadır. O çizgiden nerede olduğunuzu görebileceksiniz ve ne kadar mesafeniz kaldığınızı da. Oyunda sol tarafta ilerlemeniz için ileriyi gösteren bir ok işareti mevcut. Sağ tarafta da zıplamanız için yukarıyı gösteren bir ok işareti var.

Birbirinden eğlenceli 90’dan fazla seviye. Oyunda yapmanız gereken süre bitmeden varış çizgisine ulaşmaktır. İlerlerken karşınıza çıkacak olan yıldızları ve kupaları toplamanız gerekiyor. Böylece yeni oyun kilitlerini açmak için puan toplamanız gerekecek. İşiniz olursa oyunu durdurabilir ve tekrar başlayabilirsiniz.

BMX Boy İçin Yorum Yap