BonAView Free Photo Manager

Sponsorlu Bağlantılar
1.9.0
Sponsorlu Bağlantılar

Ücretsiz Dijital Fotoğraf Yönetim Programı

BonAView Free Photo Manager, Windows bilgisayarda resimleri / fotoğrafları yönetmek ve organize etmek için yardımcı olan ücretsiz bir programdır. BonAView görüntülerin yüksek kalitede küçük resimlerini oluşturur ve 3D alanında interaktif resimler görüntüleyebilirsiniz.

Program, sınırsız sayıda kategori oluşturmanızı, herhangi bir boyut sınırlandırması olmadan milyonlarca resimlerle dolu fotoğraf koleksiyonu düzenlemek ve yönetmek için yardımcı olacaktır.

Ne istediğinizi tam olarak bulmanıza yardımcı olacak güçlü BonAView görüntü arama aracı mevcuttur. Dosya adı, boyutu, türü, görüntü boyutlarına göre fotoğrafları arayabilirsiniz.

BonAView, istenmeyen renk tonunu kaldırmak, fotoğraflardaki kırmızı göz bozukluğunu azaltmaya yardımcı özel efektler ve çok daha fazlası uygulamak için kullanışlı bir araç seti ile güçlü, kolay kullanımlı bir resim editörü içerir. Resim düzenleme seçenekleri arasında; otomatik görüntü kalitesini iyileştirme, kırmızı göz kaldırma, ortak görüntü filtreleri, renk dengesini veya fotoğraflarınıza parlaklık / kontrast ayarlama, resimleri kırpma ve yeniden boyutlandırma vb bir çok araçlar mevcuttur.

BonAView Free Photo Manager İçin Yorum Yap