BonusFlaş

Sponsorlu Bağlantılar
1.0.7
Sponsorlu Bağlantılar

Android için Ücretsiz BonusFlaş Uygulaması

BonusFlaş – Kart / Kampanyalar ile Garanti kartlarınız ile ilgili her türlü işlemi cebinizden kolayca yapmanıza izin veren ücretsiz bir kart uygulamasıdır. Türkçe ve İngilizce dil desteği vermektedir. Uygulamayı yükledikten sonra TC kimlik numarası veya müşteri numaranızı ve parolanızı girerek giriş yaparak kullanabilirsiniz. Uygulama oldukça kolay ve basit bir kullanıma sahiptir.

Kaliteli bir arayüzü var. Kredi kartınız, bankamatik kartınız (Miles&Smiles Kredi Kartı, American Express Kredi Kartı, Money Kredi Kartı, Flexi Kredi Kartı, Paracard) başta olmak üzere diğer bütün kartlarınız ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Kartınızın ekstresini görebilir, son ödeme tarihi, yaptığınız alışverişler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşın. Bonus kart kullanıcıları için sunulan kampanyalardan haberdar olun. Limit artırma talebinde bulunabilirsiniz. Taksit seçeneği sunulan alışverişler ile ilgili erteleme veya taksit seçeneklerinden faydalanın.

Katılacağınız kampanyalar size yüzlerce ekstra bonus ve mil kazandırmaktadır.Alışveriş sitelerinden alışveriş yaparken kart numaranızı kullanmak istemiyor iseniz o zaman e-ticaret sitesinde ödeme yaparken GarantiPay’i seçerek BonusFlaş’a gelecek olan bildirime tıklayarak parolanızı girerek işlemi tamamlayabilirsiniz.

BonusFlaş İndir (iPhone, iPad)
iOS için Ücretsiz BonusFlaş Uygulaması

BonusFlaş Hakkında Yazılar

BonusFlaş İçin Yorum Yap