BonusFlaş

Sponsorlu Bağlantılar
1.8
Sponsorlu Bağlantılar

iOS için Ücretsiz BonusFlaş Uygulaması

BonusFlaş iOS uygulaması ile kartlar, kampanyalar ve diğer bütün işlemler size özel olarak tek mobil uygulama ile cebinizde ve kontrolünüz altında olacak. Bütün Garanti kartlarınız ile ilgili he türlü detaylı bilgiye ulaşabileceksiniz. iPhone, iPad ve iPod Touch akıllı cihazlara ücretsiz indirebileceksiniz. Türkçe ve İngilizce olmak üzere iki farklı dil seçeneği ile kullanabilirsiniz. Uygulamayı yükledikten sonra TC kimlik numarası veya müşteri numaranızı ve parolanızı girerek giriş yaparak kullanabilirsiniz. Uygulama oldukça kolay ve basit bir kullanıma sahiptir.

Kredi kartınız yada kartlarınız, bankamatik kartınız başta olmak üzere diğer bütün kartlarınız (Miles&Smiles Kredi Kartı, American Express Kredi Kartı, Money Kredi Kartı, Flexi Kredi Kartı, Paracard) ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Kartınızın ekstresini görebilir, son ödeme tarihi, yaptığınız alışverişler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşın. Bonus kart kullanıcıları için sunulan kampanyalardan haberdar olun. Limit artırma talebinde bulunabilirsiniz. Taksit seçeneği sunulan alışverişler ile ilgili erteleme veya taksit seçeneklerinden faydalanın.

Katılacağınız kampanyalar size yüzlerce ekstra bonus ve mil kazandırmaktadır.Alışveriş sitelerinden alışveriş yaparken kart numaranızı kullanmak istemiyor iseniz o zaman e-ticaret sitesinde ödeme yaparken GarantiPay’i seçerek BonusFlaş’a gelecek olan bildirime tıklayarak parolanızı girerek işlemi tamamlayabilirsiniz.

BonusFlaş İndir (Android)
Android için Ücretsiz BonusFlaş Uygulaması

BonusFlaş Hakkında Yazılar

BonusFlaş İçin Yorum Yap