Booknizer

Sponsorlu Bağlantılar
8.0
Sponsorlu Bağlantılar

Kitap Koleksiyonunu Yönetme Programı

Booknizer kitap koleksiyonundan dijital katalog oluşturmak ve kitapları yönetmek için olanak sağlar. Program düzenli kitapların yanı sıra çeşitli ses kitap formatlarını destekler. Kitap başlıkları veya ISBN’i girerek barkod tarama veya bilgisayarınızdaki e-kitap dosyaları seçerek kitaplarınızı ekleyebilirsiniz. Program otomatik kapak resimleri, yazar biyografisi ve daha fazlasını içeren internetten kitap ve yazar hakkında ayrıntılı bilgi indirecektir.

Kitap kütüphanesinde arama yapabilir, başlık, yazar, oylama ve diğer bazı kriterlere göre özel rapor oluşturabilir ve ayrıca kitapları yazdırılabilir veya HTML formatında aktarabilirsiniz.

Booknizer diğer özellikleri; özelleştirilebilir arayüz, dahili bir ses çalar ve arkadaşlarınız tarafından ödünç verilen kitapları takip etmek için dahili bir kredi yöneticisi içerir.

Booknizer herhangi bir biçimde oluşturulan kitaplar için güçlü bir kütüphane düzenleyicisidir. Program kağıt, elektronik (EPUB, MOBI, PRC, PDF, FB2) ve sesli kitapları (MP3, M4b, WMA vb) destekler.

Deneme Sınırlamaları: 50 kitap ile sınırlandırılmıştır.

Booknizer İçin Yorum Yap