Boom Beach (Android)

Sponsorlu Bağlantılar
Son Sürüm
Sponsorlu Bağlantılar

Android İçin Boom Beach Oyunu

Boom Beach, Android mobil cihazlar için ücretsiz ve Türkçe harika bir strateji oyunudur. Grafik ve görsellikleri ile heyecan verici gerçekten muhteşem bir oyun.

Oyun da Balckguard isminde ki düşmana karşı bir savaş vereceksiniz. Oyun da büyük bir mücadele sizleri bekliyor. Çünkü düşmanlar tarafından işgal edilmiş olan cennet adalarını geri almaya çalışacaksınız. Bunun için kumsallarda gireceğiniz büyük mücadele dolu savaşlarda hakimiyeti ele geçirmek için ayrıca köleleleri de serbest bırakarak destek alabilirsiniz. Ayrıca ada da bulunan gizemli güçleri de keşfedip ortaya çıkararak düşmana karşı avantajlı konuma geçebilirsiniz.

Kaliteli içeriğe sahip olan oyun, grafik açısından da oldukça gelişmiş. Çoklu oyuncu desteğiyle oyun daha da eğlenceli hale geliyor ve oyunu bizim gibi oynayan binlerce oyuncuyla savaşarak üslerini istila edin ve keyfinizi artırın.

Eğlenceli oyun yapısına sahip olan oyunu denemenizi tavsiye ediyorum. Bu paylaşımla ilgili yorumlarınızı bizlerle paylaşın. İyi eğlenceler…

Boom Beach (Android) İçin Yorum Yap