BootRacer Free

Sponsorlu Bağlantılar
6.5
Sponsorlu Bağlantılar

Windows Önyükleme Zamanı Ölçme/Hesaplama Programı

1/5, Toplam: 1 kişi

Başlangıçta çalışan programlar, sürücülerin yüklenmesi vs bağlı olarak Windows açılış süresi etkilenir. Pek hiç bilgisayarınızın önyükleme zamanını ölçmek istediniz mi? BootRacer Free, Windows önyükleme zamanını ölçmeyi sağlayan ücretsiz bir programdır.

Ayrıca BootRacer Free programının Türkçe bir sürümü mevcuttur. Ancak BootRacer Free 5.0 Türkçe sürümü de indirebilirsiniz. Güncel sürümünde Türkçe dil desteği yoktur. Ancak eski sürümü Türkçe dil desteği sağlar.

BootRacer Free, Windows bilgisayarınız için gerekli ön yükleme zamanını ölçmek izin veren ücretsiz araçtır. BootRacer temel işlevi Windows önyükleme zaman üzerinde tam kontrol sağlamaktır. BootRacer otomatik olarak, sistem başlatma için harcanan zamanı izler, bilgisayarınızı yavaşladığı zaman bir uyarı verir ve hız bozulma derecesini gösterir. Windows’un zamanla yavaşlaması iyi bilinen bir gerçektir. BootRacer bilgisayarınızın performansı düşmeye başladığı zaman gösterir ve acil işlem gerekiyorsa uyarır.

BootRacer programını bir kez indirip kurduktan sonra, çalıştırın ve Boot Time Test düğmesine tıklayın ve bilgisayarınızı yeniden başlatın.

Yeniden başlattıktan sonra, görev çubuğunda saatin üstünde zamanlayıcıyı göreceksiniz. Remaining Time bilgisayarınızın kullanıma hazır olduğu zamanı gösterecekir. Bu hazır olduğunda, yeşil bir işaret göreceksiniz. Bu önyükleme işleminin tamamlandığı anlamına gelir ve masaüstü kullanıma hazırdır.

BootRacer İnceleme & İndir: Windows Önyükleme Süresi Ölçme

BootRacer Free Hakkında Yazılar

BootRacer Free İçin Yorum Yap