Bridge Constructor İndir (iPhone / iPad) Köprü Kurma Oyunu

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Bridge Constructor: iPhone, iPad Köprü Oluşturma Oyunu

Bridge Constructor iOS işletim sistemine sahip iPhone ve iPad akıllı cihazlara indirerek oynayabileceğiniz bir köprü oluşturma oyunudur. Küçük bir ücret karşılığında satın alabileceğiniz oyun vereceğiniz paraya değecek türde bir oyun olduğunu düşünüyorum.

Bridge Constructor 40 farklı seviye olarak oynanmaktadır. Şehir, kanyon, sahil, dağlar, tepeler arasında kuracağınız köprüler ile ustalığınızı ortaya çıkarabilirsiniz. Köprü kurma da önemli olan husus uygun malzemeleri kullanmak ve belirlenen bütçeyi aşmamaya dikkat etmek gerekir.

Köprüyü kurmanız için tahta, çelik, kablo veya beton direklerden kullanmanız gerekir.

Bridge Constructor oyununda, başarılı bir köprü ustası olduğunu kanıtlaman gerekiyor. 40 farklı seviyeyi oyna ve derin vadilerin, kanalların ve nehirlerin üzerinden geçen köprüler yap. Stres testleri, kurduğun köprünün otomobillerin, kamyonların ve son olarak da aşırı ağır tankerlerin sürekli kullanımdan doğan günlük stresine dayanıp dayanamayacağını gösterecek. Farklı malzemeler arasında seçim yapma olanağı bulunması, birden fazla çözüm ve yaklaşım olduğu anlamına gelir, her köprüyü istediğin şekilde yapabilirsin; ancak tek limitinin bütçe olduğunu unutmamak gerekir.

Oyunun özelliklerine bakacak olursak:

  • Ücretli.
  • 40 değişik seviye.
  • 5 farklı ortam (şehir, kanyon, sahil, dağlar, tepeler).
  • Geliştirilmiş ızgara sistemi.
  • Kilidi kaldırılmış haritalarla dolu dünyalar/seviyeler
  • 4 farklı yapı malzemesi (tahta, çelik, kablo, beton direk).
  • Otomobil, kamyon ve tanker için dayanıklılık seviyesi.

Bridge Constructor Ekran Görüntüleri

Bridge-Constructor

Bridge Constructor İndir (iPhone / iPad) Köprü Kurma Oyunu İçin Yorum Yap