Briefcase (Windows Phone)

Sponsorlu Bağlantılar
2.4.1.0
Sponsorlu Bağlantılar

Windows Phone İçin Briefcase Uygulaması

BriefcaseWindows Phone mobil cihazlar için ücretsiz bir dosya yöneticisi uygulamasıdır. Briefcase ile yerel dosyaları, SD karttaki dosyaları ve OneDrive dosyaları yönetin. Gayet kullanışlı ve hızlı bir dosya yöneticisi arayanlar için faydalı olabilir.

Briefcase Türkçe dil desteği olmasa da, sunduğu özellikler gerçekten çok faydalı. Basit bir dosya yöneticisinden öteye çok kullanışlı özellikler sunmaktadır. Uygulama özellikleri kısaca değinelim.

Birden fazla dosya ve klasörü arşivleme ve arşivden dosya çıkarma yeteneği. 4 basamaklı bir parola ile uygulamayı kilitleyebilirsiniz. Sık kullandığınız dosya ve klasörleri başlangıç ekranına sabitleme imkanı sunar. Alışılmış pano işlemleri. Dosya özelliklerini görüntüleme. Uygulamanın ana ekranında tüm klasörlere kısayol ekleme.

Sevdiğiniz renkler ile uygulamayı özelleştirebilirsiniz. Hatta Windows Phone telefonun teması ile eşleşebilir. OneDrive’dan toplu dosya indirme ve yükleme. Tüm OneDrive dosyalarınıza çevrimdışı erişim imkanı sağlar. İndirme klasörü kolayca ayarlanabilir. Hızlı seçeneklere erişmek için dosya üzerine basılı tutun. Dahili resim görüntüleyici, müzik ve video oynatıcı.

Briefcase uygulaması Windows Phone için en kullanışlı dosya yöneticisi uygulaması diyebiliriz. Bir dosya yöneticisinden olması gereken özelliklerin yanı sıra çok faydalı özellikleri ile Microsoft Mağaza üzerindeki en iyi dosya yöneticilerden biridir.

Briefcase (Windows Phone) İçin Yorum Yap