BroApp İndir (Android)

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

BroApp: Android Ücretsiz Otomatik Mesaj Gönderme

BroApp

BroApp, Android işletim sistemine sahip akıllı telefon ve tabletlere indirerek kullanabileceğiniz bir mesaj otomatik gönderme uygulamasıdır. Ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz uygulama sayesinde sizde otomatik olarak sevgilinize, eşinize veya vakit bulamadığınız için mesaj arkadaşlarınıza mesaj gönderme imkanı bulamıyor iseniz BroApp tam size göre bir uygulama olarak yardımınıza koşuyor.

Türkçe dil desteğininde olması da kullanımı bakımından avantaj sağlamaktadır.

BroApp uygulaması oldukça ilginç ama çok faydalı sayılacak uygulamalardan bir tanesidir. Uygulamada mevcut olan otomatik mesaj gönderme seçenekleri sayesinde artık mesaj rahat bir nefes alabilirsiniz. Çünkü uygulamada ki mesaj seçeneklerinden faydalanarak eşinize, sevgilinize yada arkadaşlarınıza işim vardı yada müsait değildim yada farklı farklı bahaneler sürmekten kurtulacaksınız.

Kolay kullanıma sahip olan arayüzü sayesinde çabuk ayar yapabilir ve mesaj göndereceğiniz vakitleri seçebilirsiniz. Eğer birisi BroApp hesabınızı keşfederse e-posta göndererek sizi uyarıyor. Hem SMS gönderebilen hem de WhatsApp üzerinden mesajlar gönderebilmektedir.

BroApp İndir (Android) İçin Yorum Yap