BroApp İndir (iPhone / iPad)

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

BroApp: iPhone, iPad Ücretsiz Otomatik Mesaj Gönderme

BroApp

BroApp, iPhone, iPad ve iPod Touch akıllı cihazlara indirerek kullanabileceğiniz bir otomatik mesaj gönderme uygulamasıdır. Ücretsiz olarak indirebileceğiniz uygulama sayesinde büyük bir sıkıntıdan kurtulacağınızı düşünüyorum. Nedir o sıkıntı mesaj gönderme. Sevgilinize veya eşinize mesaj göndermek için zaman bulamıyorsanız ise BroApp tam aradığınız uygulama olabilir. Mesaj göndermediğiniz zaman size küsüyorlar ise çaresi bu uygulamada.

BroApp oldukça kolay kullanma imkanına sahip olup, basit bir kaç işlemden sonra tüm aşamaları geçmenize izin vermekte. BroApp ile mesaj gönderilmesini istediğiniz sevgilinizin yada eşinizin numarasını kaydettikten sonra, göndereceğiniz mesajları ve ne zaman gitmesi gerektiğini belirlemeniz gerekiyor. İşte bu kadar basit.

Ayrıca bulunduğunuz konuma göre bilgileri kullanan BroApp, eğer kız arkadaşınız veya eşinizle aynı ortamda olduğunuzda mesajları göndermez.

Uygulamada yer alan hazır mesajları düzenlemek ve yerlerine Türkçe mesajlar yazmak da mümkün. Telefonunuzdaki varsayılan SMS uygulamasının yanında WhatsApp’ı da destekleyen uygulama böylece farklı uygulamalardan mesajlar gönderilmesine de olanak tanıyor.

BroApp İndir (iPhone / iPad) İçin Yorum Yap