Brothers in Arms 3

Sponsorlu Bağlantılar
Son Sürüm
Sponsorlu Bağlantılar

Android Ücretsiz Aksiyon Savaş Oyunu

Brothers in Arms 3 II. Dünya Savaşı dönemlerini yansıtan bir oyun yapısını sizlere getiren ücretsiz bir nişancı aksiyon oyunudur. Üstün kamera görüntüleri eşliğine harika zaman geçireceğiniz çarpıcı ve mükemmel bir savaş deneyimi yolculuğuna çıkacaksınız.

Senin yanında yer alan oyuncular yöneterek sana has özel yeteneklerini savaşta kullan. Elindeki silahları yükselterek yanındaki askerlerin becerilerini daha da geliştirerek düşmana üstünlük kurun.

Hava Saldırısı, Molotof Kokteyli, Roket Patlaması, Havan Ateşi yeteneklerini kullan. Senin yanında yer alacak yeni müttefiklerin kilitlerini aç. Çeşitli görevleri (Saldırı, keskin nişancı, kuşatma, gizlilik) tamamlamaya çalış. En güçlü cephaneliğe sahip olmak için yeni silah kilitlerini aç.

Sonsuz mermi, elektrik boşalımı gibi havalı yeteneklerini kullan. Kaliteli görsellere sahip olan oyunda git gide zorlaşan görevlere karşı hazırlan. Oyunun grafikleri konsol tarzında olduğundan dolayı göz alıcı görsel efektler ile oyunu oynarken özel etkinlikler ile muhteşem ödüller de kazanabilirsiniz.

Brothers in Arms 3 İçin Yorum Yap