Bruce Lee: Enter the Game

Sponsorlu Bağlantılar
Son Sürüm
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone, iPad İçin Bruce Lee: Enter the Game Oyunu

  • Gerçek Bruce Lee sesleri.
  • Bruce Lee gerçek dövüş teknikleri.
  • Ücretsiz.

Bruce Lee: Enter the Game, iOS (iPhone, iPad, iPod touch) mobil cihazlar için ücretsiz dövüş oyunudur. Unutulmaz dövüş ustası Bruce Lee ile adalet için dövüşün. Parmaklarınızı hızlı bir şekilde kullanın ve karşınıza çıkacak düşmanlara hızlı saldırılar düzenleyin.

Oyun Bruce Lee gerçek dövüş tekniklerini ve gerçek seslerini sunmaktadır. Oyun içinde bir anda kendinizi eski zamanlarda bulabilirsiniz. Sürükle hareketleri ile düşmanlarınıza tekme ve yumruk atın. Tamamen aksiyon dolu 40 seviye mevcuttur. Her seviye de ayrı bir heyecan ve macera sizi bekliyor. Tüm ezeli düşmanları geçtikten sonra asıl patron ile dövüşeceksiniz. Arkadaşlarınızı kurtarma gibi görevleri de aynı anda yapabilirsiniz.

Dövüştükçe HİDDET modunu doldurun ve inanılmaz bir hızla ve güçle Hiddet modunu serbest bırakın ve düşmanlarınıza ağır darbeler indirin. Dövüştükçe deneyim kazanın, deneyim kazandıkça MINÇIKA silahını alın ve kolayca düşmanlarınızı mağlup edin. Bruce Lee: Oyuna Gir (Bruce Lee: Enter the Game), iPhone, iPad mobil cihazlar için yeni ve ilgi çekici bir aksiyon dövüş oyunudur.

BRUCE LEE: ENTER THE GAME (OYUNA GİR) Bruce Lee Vakfı tarafından resmi olarak sunulan ilk ve tek oyunudur.

Bruce Lee: Enter the Game İndir (Android)
Android İçin Bruce Lee: Enter the Game Oyunu
Bruce Lee: Enter the Game, iOS mobil cihazlar için geliştirilen gerçekçi dövüş teknikleri ve sesleri ile en iyi dövüş oyunlarından biridir. Hemen indirin ve heyecana başlayın.

Bruce Lee: Enter the Game Hakkında Yazılar

Bruce Lee: Enter the Game İçin Yorum Yap