BSplayer 2.67.1076 İndir

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

BSplayer: Ücretsiz En İyi Video Oynatıcı

BSplayer çok çeşitli ortam dosyalarını (avi, mpg, asf, wmv, wav, mp3 …) çalıştırma ve video ve DivX oynatma konusunda uzmanlaşmış ücretsiz ve Türkçe video oynatıcıdır. BSplayer çoklu ortam oynatıcısı olarak en iyisidir. DivX, HD, film, ses, DVD ortam videoları izlemek için mükemmel bir arayüz sunuyor. Sadece video izlemek değil ekstra sunduğu bir çok özellik vardır.

BSplayer, altyazı film izleme imkanı sunuyor. Altyazı konumu, rengi, font/yazı tipi, şeffaflığı gibi özel seçenekler sunuyor. MicroDVD, SubViewer, SubRip  altyazıları destekler. Arayüzü özelleştirmek için tema seçenekleri sunuyor. Video ekran penceresini boyutlandırma, sürükle bırak desteği, özel boy oranları, çalma listesi desteği, kare yakalama, OGM dosyası, 2 ses ve video parçası, gömülmüş altyazıları / bölümleri destekler. WinLIRC  uzaktan kumanda desteği, basit Ekolayzer (DirectX 8 gereklidir) içerir.

HD video, film izleme, altyazı ekleme ve ayarlama, online olarak altyazı bulma ve daha bir çok özelliklerin bulunduğu ücretsiz harika bir video oynatıcı arıyorsanız BSplayer programını denemelisiniz.

BSplayer – Ekran Görüntüsü

bsplayer-indir-

BSplayer 2.67.1076 İndir İçin Yorum Yap