BurnAware Free

Sponsorlu Bağlantılar
11.7
Sponsorlu Bağlantılar

Ücretsiz CD / DVD / BluRay Yazma Programı

4.38/5, Toplam: 45 kişi

BurnAware çoğu disk yazdırma ihtiyaçları karşılamak için tasarlanmış ücretsiz ve Türkçe CD / DVD / Blu-Ray disk yazma programıdır. Yedekleme amacıyla, herhangi bir CD çalar da Mp3 dinlemek için ses CD’leri oluşturma veya DVD oynatıcılarda video izlemenin yanı sıra PC veya uyumlu CD / DVD oynatıcılacak veri diskleri oluşturabilirsiniz.

BurnAware Free ses CD’leri ve DVD videolar hazırlamanın yanı sıra standart ISO disk görüntüleri oluşturmayı da destekler. Zaten BurnAware Free programı bilgisayarı yükleyip çalıştırdığınız zaman arayüzünde neler yapabileceğinizi göreceksiniz.

BurnAware Free ile veri diskleri, Blu-ray diskler, boot disk (önyüklenebilir disk), özelleştirilmiş disk, ses CD’si, Mp3 disk, DVD video, görüntüleri yakma, ISO hazırlama, önyüklemeleri ISO imaj dosyaları oluşturma gibi pek çok faydalı araç sunuyor. BurnAware Free programının bir diğer faydalı özelliği ise, bozuk, silinmiş CD/DVD’lerden verileri kurtarmayı sağlıyor. Data Recovery aracı sayesinde açılmayan, bozuk, silinmiş disk, CD/DVD’leri kurtarabilirsiniz. BurnAware Free programı XP, Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1 ve Windows 10 32 Bit-64 Bit ile uyumludur.

BurnAware Free benzeri ve diğer CD/DVD programlara göz atabilirsiniz.

BurnAware Free Hakkında Yazılar

BurnAware Free İçin Yorum Yap