Busuu

Sponsorlu Bağlantılar
Son Sürüm
Sponsorlu Bağlantılar

Android Ücretsiz Dil Öğrenme Uygulaması

Busuu milyonlarca insan tarafından tercih edilen ücretsiz bir dil öğrenme uygulamasıdır. Busuu uygulaması size yalnızca İngilizce noktasından değil Dünya’da en çok bilinmesi gereken dilleri seçerek öğrenmeye başlamanıza yardımcı olacaktır. Uygulamada İngilizce’den tutun Fransızca, İspanyolca, Almanca, İtalyanca, Portekizce, Lehçe, Rusça, Türkçe, Japonca, Çince’ye kadar toplam 11 popüler dili öğrenebileceksiniz. Dil öğrenmeyi eğlenceli ve kolay bir yöntemle sevdirerek öğretiyor. Kendinize bir hedef koyun ve düzenli olarak takip edin.

Uygulama ile ne öğreneceksiniz?

iPhone ve iPad sürümü’de olan uygulama’da anahtar kelimeleri, cümleleri, ifadeleri öğrenip öğrendiğiniz dili ana dili olarak konuşan kişiler ile pratik yapın. Ayrıca imkanınız olursa seyahatler öğrenme noktasından size yardımcı olacak. Ayrıca 3,000’den fazla kelime, cümle ve ifade içeren 150’den fazla günlük konu ve daha fazlası.

Busuu nasıl çalışır?

  • Temel öğeleri çeşitli öğrenme aktiviteleri ile öğrenin: Kelime bilgisi ve dilbilgisi dersleri, sesli diyaloglar ve interaktif testler.
  • Pratik yaptığınız alıştırmaları topluluğumuza gönderin ve anadil konuşurları dil becerilerinizi mükemmelleştirmeye yardımcı olsun.
  • Ne kadar öğrendiğinizi görmek için bilginizi eğlenceli kısa sınavlar ile test edin.

Busuu İndir (iPhone / iPad)
iPhone, iPad Ücretsiz Yabancı Dil Öğrenme Uygulaması

Busuu Hakkında Yazılar

Busuu İçin Yorum Yap