Busuu

Sponsorlu Bağlantılar
Son Sürüm
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone, iPad Ücretsiz Yabancı Dil Öğrenme Uygulaması

Yabancı dil öğrenmek için geliştirilen Busuu uygulamasını ücretsiz indirerek en iyi bir şekilde yabancı dil öğrenmeye başlayabilirsiniz. Uygulamanın en güzel yanlarından bir tanesi öğrenmeye başladıktan sonra artık öğrendiğiniz dili ana dili gibi konuşanlar ile pratikler yapmanıza imkan tanıması. Sizde Busuu ile yabancı dil öğrenmeye başlayın ve nasıl bir sonuç alacağınızı kendiniz fark edin. Milyonlar kişi Busuu ile iyi bir seviye de dil öğrenme fırsatı buldu. Uygulama ile öğrenmek isteyeceğiniz dile ait anahtar kelimeleri, cümleleri ve ifadeleri öğreneceksiniz.

Android sürümü’de olan uygulama’da 3000’den fazla kelime, cümle ve ifadeyi ve 150’den fazla günlük konuyu öğreneceksiniz. Okuyup, yazıp ve konuşma alıştırmaları yapabileceğiniz uygulama ile 11 dil (İngilizce, Fransızca, İspanyolca, Almanca, İtalyanca, Portekizce, Lehçe, Rusça, Türkçe, Japonca, Çince) arasından seçiminizi yapın ve öğrenmeye başlayın.

Busuu nasıl çalışır?

  1. Temel öğeleri çeşitli öğrenme aktiviteleri ile öğrenin: Kelime bilgisi ve dilbilgisi dersleri, sesli diyaloglar ve interaktif testler.
  2. Pratik yaptığınız alıştırmaları topluluğumuza gönderin ve anadil konuşurları dil becerilerinizi mükemmelleştirmeye yardımcı olsun.
  3. Ne kadar öğrendiğinizi görmek için bilginizi eğlenceli kısa sınavlar ile test edin.

Busuu İndir (Android)
Android Ücretsiz Dil Öğrenme Uygulaması

Busuu Hakkında Yazılar

Busuu İçin Yorum Yap