Bytescout XLS Viewer

Sponsorlu Bağlantılar
Son Sürüm
Sponsorlu Bağlantılar

Microsoft Excel Yüklü Olmadan Excel ve Open Office Belgelerini Görüntüleyin

3.33/5, Toplam: 3 kişi

Bytescout XLS Viewer, MS Office veya Excel yüklü olmadan HTML içine, XLS, XLSX (Microsoft Excel) ve ODS (Open Office) dosyaları formatları açmayı sağlayan ücretsiz program. XLS Viewer Free – Excel veya Open Office olmadan XLS, XLSX, ODS dosyaları açma, görüntülemeyi sağlar.

XLS ve XLSX dosyaları açma

Bytescout XLS Viewer, Microsoft Office veya Microsoft Excel yüklü olmadan XLS, XLSX (Excel belgeleri), ODS (Open Office) dosyaları açmayı ve yazdırmayı sağlayan ücretsiz bir araç. Ayrıca HTML (.html) formatında aktarmayı sağlar.

Elektronik tabloları görüntüleyin ve açın

Bytescout XLS Viewer indirin ve çalıştırın. Çok küçük dosya boyutuna sahiptir ve kurulum uzun sürmez. Bytescout XLS Viewer programını desteklediği herhangi bir dosya türüyle ilişkilendirme olayı biraz canınızı sıkabilir. Bunun yanı sıra, .NET Framework yüklü olması gerekmektedir. Kurulum işletimi bittikten sonra çalıştırın. Çok basit ancak kolay gezinme imkanı sağlayan bir arayüz göreceksiniz.

Bytescout XLS Viewer ile herhangi bir dosyayı açtıktan sonra, her bir sayfa, satır ve sütundaki bilgileri kontrol etmek mümkündür. Ayrıca en iyi yanı, bu bilgileri düzenlemek, hücre kopyalamak ve yapıştırmak, e-tabloyu HTML web sayfası olarak kaydedebilir, ayrıca dilerseniz kolayca yazdırabilirsiniz.

Sonuç olarak, .xls, .xlsx, .ods formatındaki dosyaları Microsoft Office Excel olmadan kolayca görüntüleyebilir ve açabilirsiniz. Excel alternatifi bir program arıyorsanız düzenleme seçeneği olan Bytescout XLS Viewer programını kullanmanızı tavsiye ederim.

Bytescout XLS Viewer İçin Yorum Yap