C.Blacklist (Android)

Sponsorlu Bağlantılar
Son Sürüm
Sponsorlu Bağlantılar

Android İçin C.Blacklist - Arama Engelleme Uygulaması

4.5/5, Toplam: 2 kişi

C.Blacklist – Arama Engelleme, Android telefonda istenmeyen numara ve mesajları engellemek için ücretsiz ve Türkçe uygulamadır. Kara listeye numara ekleyerek sizi rahatsız eden veya size ulaşılmasını istemediğiniz numaraları engelleyebilirsiniz. C.Blacklist başarılı bir uygulamadır ve pil tüketimi çok azdır.

Çağrı engelleyici veya SMS spam filtresi için uygulama arıyorsanız C.Blacklist deneyebilirsiniz. Rehbere kayıtlı kişileri veya herhangi bir numarayı elle istenmeyen numara olarak ekleyebilirsiniz. Kara listeye alınan numaralar otomatik olarak engellenecektir ve size ulaşılmasına izin verilmez.

Calls Blacklist tüm engellenmiş numaraları ve SMS’leri bir günlükte tutar. Bu sayede yanlışlıkla eklenen numaralardan gelen arama ve mesajları kaybetmezsiniz. Ya da rahatsız etmeden size ulaşmaya çalışan numara ve mesajlara göz atabilirsiniz. C.Blacklist bu özelliği ile diğer arama engelleme uygulamalarına göre avantajlıdır.

Basit bir numara engelleme uygulaması değildir. Çağrı engelleyici, özel-gizli numaraları engelleme-bloke etme veya bildirileri devre dışı bırakma gibi bazı uygun ayar seçenekleri içerir.

C.Blacklist beyaz listeye sadece size ulaşmasını istediğiniz numaraları eklemek açısından çok yararlı bir özelliktir. Sadece istediğiniz numaralar ulaşacak. Engellenmiş arama ve SMS günlüğüne göz atabilirsiniz. Uygulamanın en can alıcı özelliği ise alan koduna göre numara engelleme yapmasıdır. Size hiç ulaşmasını istemediğiniz numaraları tek tek eklemek yerine, o alan kodu ile başlayan numaraların size ulaşmasını engelleyin. Engellenen arama ve SMS bildirimleri alabilirsiniz ya da dilerseniz bildirimleri ayarlar kısmından kaldırabilirsiniz. Kara liste dosya olarak kaydedilir ve dosyadan yüklenebilir.

Android için C.Blacklist – Arama Engelleme uygulaması ile artık rahatsız edilmeyeceksiniz. Sizde hemen bu uygulamayı indirin ve sinir bozucu, reklam içerikli veya spam aramalardan kurtulun.

C.Blacklist (Android) İçin Yorum Yap