Cain and Abel

Sponsorlu Bağlantılar
4.9.56
Sponsorlu Bağlantılar

Gelişmiş Şifre Kurtarma Programı

1/5, Toplam: 1 kişi

“Program üreticileri tarafından sunulan indirme linkinde tespit edilen zararlı yazılımlardan dolayı linkler kaldırılmıştır. Güvenlik sorunları ortadan kalktıktan sonra linkler tekrar aktif hale gelecektir.”

Cain and Abel ağ yöneticilerinin ya da ev kullanıcıları tarafından saklanan çeşitli ağ şifrelerini kurtarmak için, ağ güvenliğini test etmesine olanak sağlayan ücretsiz şifre kurtarma programıdır.

Cain and Abel programı FTP, SMTP, POP3, HTTP, mySQL, ICQ, Telnet ve diğerleri dahil olmak üzere en popüler protokollerden şifre kurtarmayı sağlıyor. Ayrıca VNC profilleri, SQL Server Enterprise Manager, Uzak Masaüstü bağlantıları ve kablosuz bağlantıların arkasında saklanan yıldız (***) gizli şifreleri kurtarabilirsiniz. Cain ve Abel ağ yöneticileri veya gelişmiş kullanıcılar için tasarlanmıştır.

Not: Cain and Abel ​​bir şifre kurtarma programı olduğundan, programı indirmek veya bilgisayarda çalıştırdığınızda, anti-virüs programları tarafından uyarı alabilirsiniz. Herhangi bir sıkıntı olmadan kullanabilirsiniz.

Cain and Abel İçin Yorum Yap