Call of Duty 4: Modern Warfare Demo

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Call of Duty 4: Modern Warfare Demo

4.43/5, Toplam: 7 kişi

Call of Duty 4: Modern Warfare, Windows işletim sistemli Bilgisayarlarınızda oynayabileceğiniz ve gelmiş geçmiş en büyük oyun serilerinden biri olarak karşımıza çıkıyor. Call of Duty 4: Modern Warfare, sizi yoğun savaş sahnelerinin ortasına taşıyan ve kapsamlı online multiplayer modlarına da sahip olan bir oyundur.

Online olarak oynanan oyun Dünya’da en çok tutulan oyunların başında gelmektedir. Kendinizi büyük bir savaşın içerisine sokmaya hazır mısınız?

Call of Duty 4: Modern Warfare size Deniz Piyadeleri’nden Çavuş Paul Jackson rolünde bir görev sunuyor. Göreviniz Suudi Arabistan’daki bir asi liderine karşı gerçekleştirilen bir görevde saldırıya uğrayan bir tankı kurtarmak için gönderiliyorsunuz. Tüm iyi demolar gibi Call of Duty 4: Modern Warfare, tanksavar silahlarının kullanımı, uçaksavar bataryasının imhası, ve en azından bir çok hızlı ve kafa karıştırıcı ateş muharebesi dahil olmak üzere çeşitli çatışma durumları sunuyor.

Oyun grafikler açısından oldukça güzel keyif sunmaktadır. Call of Duty 4: Modern Warfare, bu test görevinde de görülebileceği gibi en güncel ışıklandırma efektleri için çok daha iyi destek sunan yeni bir patentli motor üzerine inşa edilmiş. Bu yeni motorun başka bir özelliği de oynanışa yaptığı çok ilginç bir değişiklik. Bazı siperler (örneğin hafif bir ahşap çit) önceki oyunlardaki gibi size fazla koruma sağlamıyor. Binalara hasar verilemiyor, ancak Call of Duty 4: Modern Warfare ortamındaki birçok unsur (örneğin otomobiller ve evet, ahşap çitler) silahla kolaylıkla imha edilebiliyor. Daha ağır silahlar daha ağır siperlerden de geçiyor, hatta bir noktada “Onları duvarın arkasından vur!” diye bir emir alıyorsunuz.

Gerçekçilik Call of Duty 4: Modern Warfare‘in oynanışının genel kalitesini oldukça yüksek kılıyor.

Call of Duty 4: Modern Warfare Demo İçin Yorum Yap