CAM

Sponsorlu Bağlantılar
3.3.1
Sponsorlu Bağlantılar

Windows PC Performans Testi ve FPS Ölçme Programı

3.67/5, Toplam: 3 kişi

CAM bilgisayar performansını görüntülemek ve oyunlar için FPS ölçme yapabileceğiniz ücretsiz bir program. Windows PC performans testi ve donanımlara ait sıcaklıkları görüntülemek için faydalı olacaktır.

Bilgisayarın temel bileşenlerine ait sıcaklık bilgileri, overclock GPU’ları ve online oyun oynarken FPS’yi takip etmenizi sağlayacak etkileyici özellikler içermektedir.

Ücretsiz indirin, kurulum yapın ve kayıt olun

CAM programını ücretsiz olarak indirin ve kurulumunu yapın. Kurulum tamamlandıktan sonra bilgisayarı yeniden başlatmanızı ister. Bilgisayarı yeniden açıldıktan sonra programı çalıştırın. Kayıt yaptırmanızı isteyecektir. Dilerseniz yeni bir kayıt oluşturabilirsiniz veya Facebook ve Google hesapları üzerinden direkt giriş yapabilirsiniz.

Kayıt yapmasanız bile çalışır. Kayıt yapmadan direkt Windows bilgileri ile giriş yaparak program performans bilgilerini görüntüler. Bilgisayar kullanıcı adını programın üst kısmında görebilirsiniz.

PC performansını izlemenin yanı sıra, istemin ilk kurulum sürümü hakkında bilgi verir.

Bilgisayarınızın performansını izleyin

Özellikle oyun oynarken bilgisayarın yavaş çalışması insanı çileden çıkarmaktadır. Online oyun oynayanlar, sistemden dolayı yaşadığı donmalar veya teknik sorunlardan dolayı neredeyse bilgisayarı parçalayacak duruma gelirler.

Oyuna başlamadan veya oyun esnasında bilgisayar performansını izlemek istiyorsanız CAM uygulamasını bir deneyin derim. Program bilgisayara yüklenmeden de web uygulaması üzerinden çalıştırılabilir, kolay ve hızlı bir şekilde bilgisayarın durumunu gözden geçirebilirsiniz.

CAM ile neleri izleyebilirsiniz

CAM uygulaması ile CPU sıcaklıkları, fan hızı, RAM kullanımı, anakart detayları ve sıcaklığı, CPU performans grafikleri, sabit disk S.M.A.R.T verileri, ayrıntılı sistem bileşen spesifikasyonları ve daha fazlasını içeren tüm önemli sistem performansına ve donanım bilgisine erişmenizi sağlar.

Eğer bilgisayardan iyi anlıyorsanız, bilgisayarınız için en iyi performansı elde etmek için görüntülenen verilerden yardım alabilirsiniz.

Bilgisayarı en iyi şekilde kullanın

CAM ücretsiz programı Windows PC’nizi en iyi şekilde kullanabilmeniz için gereken önemli verileri sağlar. CAM programını bilgisayarınızın en iyi arkadaşı olarak düşünün.

Bilgisayarınızın ultra donanıma ve bileşenleri sahip olmasa bile, bilgisayarınızdan en iyi verimi almak için işe yarayacaktır.

CAM özelliklerine kısaca bakacak olursak;

Bilgisayarda oynadığınız oyunlar için FPS ölçme/izleme yapabilirsiniz. GPU overclock özelliği sayesinde GPU’nuzu hızaşırtın ve FPS’nizi maksimuma indirin.

Ayrıntılı grafikler ve ayrıntılı istatistikler de dahil olmak üzere zengin bilgi kaynaklarından yararlanma imkanı sunar. Bileşenler düzgün çalışmadığında anlık uyarı alabilirsiniz.

Oyundaki anahtar sıcaklıkları ve performans metriklerini gösterin. Her zaman CPU ve GPU sıcaklıklarını izleyin.

Anormal aktiviteleri tanımlamak için PC’nizin geçmiş verilerini gözden geçirin. En son oyun oturumlarınız için FPS istatistiklerinizi görüntülemek mümkündür.

PC performansını test edin ve oyunlar için FPS ölçme yapın

Sonuç olarak bilgisayar performansını test etmek, RAM, anakart, işlemci bilgileri, sıcaklıkları görüntülemek, oyunlar için FPS ölçme yapmak için kullanabileceğiniz harika bi programdır.

Bilgisayar meraklılarının mutlaka bilgisayarında olması gereken programlardan birisi olduğunu düşünüyorum.

CAM İçin Yorum Yap