Camera Selfie

Sponsorlu Bağlantılar
Son Sürüm
Sponsorlu Bağlantılar

Android Ücretsiz Selfie Fotoğrafları Düzenleme

4/5, Toplam: 1 kişi
Ücretsiz.

Camera Selfie son zamanlar da popüler olan Selfie fotoğraf çekimlerinde daha güzel Selfie fotoğrafların ortaya çıkmasına yardımcı olacak olan ücretsiz bir fotoğraf düzenleme uygulamasıdır. Camera Selfie ile Selfie olarak çektiğiniz resimleri kısa süre içerisinde düzenleyin ve sevdikleriniz ile paylaşın.

Camera Selfie (Kamera Özçekim) uygulaması bir anda fotoğraflarınızı güzelleştirmek için özel olarak tasarlanmıştır. Fotoğraf düzenleme uygulamaları kullanıcıların her an imdadına yetişmektedir. Çektiğiniz fotoğraflar kötü mü çıktı yada fotoğraflara farklı bir hava mı katmak istiyorsunuz yada yüzünüz de olan leke, sivilce gibi durumlara karşı önlem almak isterseniz ise Camera Selfie uygulamasını deneyin. Uygulama Retrica ve Photo Grid gibi bir fotoğraf düzenleyicisi olup daha az popülerliliğe sahip.

Uygulama ile çektiğiniz fotoğraflara pürüzsüz, bembeyaz cilt görünümü verin, kırışıklık, cilt tonunu düzenlemek ve cildinize mükemmel görünüm vermek için kullanın. Akne, kırışıklık veya diğer cilt lekeleri ortadan kaldırın. Renk dengesi ile güzel bir renk seçimleri yapın. Kırpma, döndürme ve düzeltme işlemlerini kolayca yapın. Metin rengi, boyutu, gölge, hizalama ve şeffaflık ayarlarını yapın ve resimleri mükemmelleştirin. Ardından düzenleyeceğiniz fotoğrafları BBM, Facebook, Twitter, Instagram gibi sosyal paylaşım devlerinde paylaşın.

Uygulama bir fotoğraf düzenleyicisidir. Ancak Retrica ve diğer popüler fotoğraf düzenleyicileri kadar popüler değil.

Camera Selfie İçin Yorum Yap