Camera Translator İndir (Android)

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Camera Translator: Android için Ücretsiz Kamera Çevirmeni

Camera Translator Android işletim sistemli mobil cihazlar için tasarlanmış, Telefonunuzun kamerası ile çeviri yapabileceğiniz ücretsiz bir uygulamadır.

Çeviri yapmanın en kolay yoludur. Uygulamayı telefonunuza yükledikten sonra çalıştırın ve otomatik olarak size çeviri yapsın. Kamerayı çeviri yapmasını istediğiniz metnin üzerine getirerek istediğiniz dile çevirsin.

Birçok dili destekleyen bu uygulamayı çok seveceksiniz. Başka dilleri bilmeyenler için güzel bir uygulamadır. Nerede olursanız olun internet gerektirmeden çevirilerinizi yapabileceksiniz. Ayarlardan hangi dilden hangi dile çevrilmesini istiyorsanız ayarlayabilirsiniz.

Camera Translator uygulamasının desteklediği diller şunlardır: Arapça, Bulgarca, Katalanca, Çekçe, Danca, Hollandaca, İngilizce, Fince, Fransızca, Almanca, Yunanca, Hintçe, Macarca, Endonezyaca, İtalyanca, Letonca, Litvanyaca, Lehçe, Portekizce, Romence, Rusça, Sırpça (Latin), Slovakça, Slovence, İspanyolca, İsveççe, Filipince, Tay dili, Türkçe, Ukraynaca ve Vietnamca.

Camera Translator – Ekran Görüntüsü

camera-translator-indir-android

Camera Translator İndir (Android) İçin Yorum Yap