Camera360

Sponsorlu Bağlantılar
Son Sürüm
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone, iPad İçin Camera360 Ultimate Uygulaması

5/5, Toplam: 1 kişi

Camera360 Ultimate ile iPhone telefon ve iPad tablet üzerinden eğlenceli resim ve fotoğraflar oluşturun. Uygulama bir çok etkileyici fotoğrafları efektleri sunmaktadır. Çektiğiniz fotoğraflara efektler uygulayın ve hemen arkadaşlarınız ile paylaşın. Sadece uygulama ile çekine resimleri değil, ayrıca mevcut fotoğraflarınız üzerinde de uygulama imkanı sunuyor.

10’dan fazla ücretsiz kamera modu sunmaktadır. Öz çekim kamera (selfie), efekt kamera, poster/afiş kamera, komik kamera, tilt-shift kamera, ses kamera, video kamera ve daha fazlası. En bombası ise 200’den fazla filtre yani fotoğraf efektleri mevcut. Akıllı yüz tanıma, yüz inceltme özellikleri. Profesyonel fotoğraf düzenleme araçları. Kolay ve hızlı bir şekilde Facebook, Twitter, Instagram üzerinde paylaşın.

Camera360 ile Retrica uygulamasını kıyaslamak istiyorsanız, kullanıcı yorumlarına bakmanız yeterlidir. Çoğu kullanıcı Retrica uygulamasının Camera360 yanında baya zayıf kaldığını söylüyor. Hem kullanım kolaylığı açısından hem de sunduğu fotoğraf efektleri sayesinde bu alanda en iyi uygulamalardan birisi olmuştur. Basit bir şekilde fotoğraf düzeltme yapın, efekt verin ve hemen kaydedin veya sevdiklerinizle paylaşın.

Camera360 fotoğraf çekme ve düzenleme uygulaması olarak karşımıza çıkmaktadır. Hazır sunulan düzenleme araçlarını uygulayın ve bambaşka fotoğraflar ortaya çıkarın. DiğeriOS uygulamalara da göz atabilirsiniz.

Camera360 İçin Yorum Yap